NEDİM CİHAN HAYATINI KAYBETTİ.

Hopa’da 2014-2019 yılları arasında Belediye Başkanlığı görevinde bulunan Nedim Cihan hayatını kaybetti.

TEFEKKÜR 4.11.2019 10:58:24 90 0
NEDİM CİHAN HAYATINI KAYBETTİ.

Hayati Akbaş

HOPA- Hopa’da 2014-2019 yılları arasında Belediye Başkanlığı görevinde bulunan Nedim Cihan (74) hayatını Kaybetti.

Belediye Başkanlığı görevi yaptığı dönem içinde toplumun her kesimi ile sıcak diyaloglar kuran, eğitimden spora kadar hayatın her alanında kendine gelen destek taleplerine hep olumlu cevap veren, İş dünyasının karşılaştığı sorunları aşmada siyasi parti farkı gözetmeksizin tüm ilişkilerini seferber ederek çözme noktasında çaba harcayan, Belediye Başkanlığının son yıllarında özellikle Hükümet ve Belediye saraylarının yapımında önemli bir misyon üstlenen Nedim Cihan sağlık sorunlarını göstererek yeni dönemde aday olmamıştı.

Nedim Cihan Belediye Başkanlığı görevinde bulunduğu yıllarda yakalandığı amansız hastalıktan kurtulmak için büyük çaba sarf etti. Son aylarda memleketine gelerek memleket havası beni iyi eder diyen Nedim Cihan rahatsızlığının artması üzerine İstanbul’a giderek burada bir hastanede tedavi görüyordu.

Nedim Cihan tedavi gördüğü hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Ailesi Nedim Cihan’ın cenazesinin 4 Kasım Pazartesi günü Hopa’ya getirileceğini açıkladı. Nedim Cihan için 5 Kasım Salı günü öğle namazı öncesi Hopa Belediyesi önünde bir tören düzenleneceği ve ardından Merkez Camiinde kılınacak cenaze namazı sonrası aile mezarlığında toprağa verilecek

Nedim Cihan’ın hayatını kaybettiğinin Hopa’da duyulması İlçede büyük üzüntü yarattı


Anahtar Kelimeler:
1

ÇAYMER sezonu açtı, kendi yaş çay fiyatını açıkladı

2

Macaristan’dan getirdiler, Rize’de denenmeye başlandı

3

Projenin ilk ayağı Rize Pazar’da başladı.

4

İSTANBUL’DA DÜZENLENEN YÖRESEL ÜRÜNLER FUARI SONA ERDİ.

5

BATUM’DA SINIR TEMSİLCİLERİ TOPLANTISI YAPILDI