KÜTÜPHANE HAFTASI KUTLANDI

Nuri Özaltın 75. Yıl İlkokulu’nda Kütüphane Haftası Kutlama Programı Düzenlendi…

KULTUR-SANAT 31.03.2022 11:44:20 27 0
KÜTÜPHANE HAFTASI KUTLANDI

Necmettin Numanoğlu

ARHAVİ-Kütüphaneler Haftası kutlamaları, Arhavi’de yapılan etkinliklerle devam ediyor. Kutlama programı il ve ilçe protokolünden katılımlarla Nuri Özaltın 75. Yıl İlkokulu’nda gerçekleştirildi.

İlk olarak Arhavi Nermin Çarmıklı İlçe Halk Kütüphanesi’nde gerçekleştirilen programın ardından, Kütüphaneler Haftası etkinliklerine Nuri Özaltın 75. Yıl İlkokulu’nda düzenlenen programla devam edildi.

Programa Arhavi Belediye Başkan Vekili Emine Kuruoğlu Aydınlıoğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar, Garnizon Komutanı M. Fatih Keskin, İlçe Jandarma Komutanı Engin Yılmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Aytaç Akgümüş, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

Nuri Özaltın 75. Yıl İlkokulu öğrencileri tarafından düzenlenen program saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başladı. Öğretmen Dilek Özulus Tüzün’ün açılış konuşmalarının ardından, okul öğrencileri tarafından şiirler okundu. Daha sonra slayt gösterisi, kütüphaneler rondu, Hacivat ve karagöz gösterileri sergilendi. Kitap tanıtımlarının ardından, öğrenci korosunun dinletileriyle program son buldu.


Anahtar Kelimeler:
1

Projenin ilk ayağı Rize Pazar’da başladı.

2

İSTANBUL’DA DÜZENLENEN YÖRESEL ÜRÜNLER FUARI SONA ERDİ.

3

BATUM’DA SINIR TEMSİLCİLERİ TOPLANTISI YAPILDI

4

Z kuşağını anlamanın önemi!

5

Tarım Fuarındaki Yerini Aldı