Karal’dan Yavaşi ve Çakmakçı’ya Tebrik Ziyareti

AK Parti Rize milletvekili Hasan Karal Kredi Yurtlar Kurumu Rize İl Müdürlüğüne atanan Necmettin Yavaşi ve Rize Serbest Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Odası Başkanı seçilen Ali Fuat Çakmakçı’yı ziyaret ederek tebrik etti.

YÖREDEN HABER 1.06.2016 14:09:14 17 0
Karal’dan Yavaşi ve Çakmakçı’ya Tebrik Ziyareti
Milletvekili Karal, ilk olarak  Kredi  yurtlar müdürlüğüne atanan  Necmettin  Yavaşi’yi ziyaret etti. Karal’a AK Parti Rize İl Başkan Yardımcısı Savaş Tabak, Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin ve Derepazarı Belediye Başkanı Yakup Samangül de eşlik etti.

Karal ,Necmettin  Yavaşi’nin uzun yıllar öğretmenler evinde başarılı çalışmalar yaparak görevini layıkıyla yerine getirdiğini ifade etti. Yeni görevinde de aynı azim ve özveriyle çalışacağına inandığını belirterek kendisine başarılar diledi.

Kredi Yurtlar Kurumu Rize İl Müdürü Yavaşi  de Karal  ve beraberindekilere nazik  ziyaretlerinden dolayı  duyduğu memnuniyeti  dile getirerek  teşekkürlerini iletti.

Karal, daha sonra  RSMMM Odasını ziyaret ederek  yeni  Başkan Ali  Fuat Çakmak’çı ve yönetimiyle bir  araya geldi.  Burada Karal’a  İl  başkan  vekili İshak  Alim ve İl  başkan  yardımcısı  Murat Artan eşlik etti. Karal  Çakmakçı ve yönetimini tebrik ederek çalışmalarında başarılar diledi.

RSMMM odası başkanı Ali Fuat Çakmakçı da Karal  ve beraberindekilere  ziyaretlerinden  dolayı  teşekkür ederek duyduğu  memnuniyeti  dile getirdi. 

Anahtar Kelimeler:
1

ÇAYMER sezonu açtı, kendi yaş çay fiyatını açıkladı

2

Macaristan’dan getirdiler, Rize’de denenmeye başlandı

3

Projenin ilk ayağı Rize Pazar’da başladı.

4

İSTANBUL’DA DÜZENLENEN YÖRESEL ÜRÜNLER FUARI SONA ERDİ.

5

BATUM’DA SINIR TEMSİLCİLERİ TOPLANTISI YAPILDI