Kadir Kaan Yurdakul Manisa FK’da

Manisa Futbol Kulübü, Pazarspor’dan genç orta saha oyuncusu Kadir Kaan Yurdakul ile 3 yıllık anlaşma sağladı.

PAZARSPOR-RİZESPOR 31.07.2022 11:37:23 227 0
Kadir Kaan Yurdakul Manisa FK’da

Pazarsporda profesyonel olan ve üç yıldır formayı başarı ile giyen Kadir Kaan Yurdakul, Spor Toto 1.lig ekiplerinden Manisa FK ile üç yıllık sözleşme imzaladı

 'Manisa Futbol Kulübümüz, 21 yaşındaki orta saha oyuncusu Kadir Kaan Yurdakul’u kadrosuna kattı. Manisa Futbol Kulübü’ne imza attığı için mutlu olduğunu belirten Kadir Kaan, “Hep beraber çok iyi yerlere geleceğiz” dedi.

KADİR KAAN MANİSA FK DA

Kulüpten yapılan açıklamada transferle ilgili şu ifadelere yer verildi.

Manisa Futbol Kulübümüz, Pazarspor’dan genç orta saha oyuncusu Kadir Kaan Yurdakul ile 3 yıllık anlaşma sağladı. Fikri Bayrıl Tesisleri’nde gerçekleşen imza törenine Futbol Şube Sorumlumuz Kürşat Ergun Aydın katıldı. İmza töreninde konuşan yeni transferimiz Kadir Kaan, “Manisa Futbol Kulübü’nde olduğum için çok mutluyum. Uzun yıllardır bu seviyeleri görmek için çok uğraştım ve umarım bu kulüp için en iyisini yapacağım. Hep beraber çok iyi yerlere geleceğiz” 

 “Manisa FK genç arkadaşlarımız için çok büyük bir fırsat”

Kadir Kaan Yurdakul’a hayırlı olsun dileğinde bulunan Futbol Şube Sorumlumuz Kürşat Ergun Aydın ise, “Öncelikle Kaan kardeşimize hayırlı olsun. Çok güzel bir kulübe geldiğini belirtmek istiyorum. Burası Kaan ve Kaan gibi genç arkadaşlarımız için çok büyük bir fırsat. Burada çok büyük başarılara imza atmasını temenni ediyorum. Çok çalışıp bize güç katacağından şüphemiz yok” şekilde konuştu.


Anahtar Kelimeler:
1

ÇAYMER sezonu açtı, kendi yaş çay fiyatını açıkladı

2

Macaristan’dan getirdiler, Rize’de denenmeye başlandı

3

Projenin ilk ayağı Rize Pazar’da başladı.

4

İSTANBUL’DA DÜZENLENEN YÖRESEL ÜRÜNLER FUARI SONA ERDİ.

5

BATUM’DA SINIR TEMSİLCİLERİ TOPLANTISI YAPILDI