KADIN GİRİŞİMCİLER TSO’DA BİR ARAYA GELDİ

Hopalı Kadın Girişimciler TOBB Artvin Kadın Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Sercan Özgen’in katılımıyla Hopa Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Salonunda bir araya geldi.

KÜLTÜR 12.11.2023 13:35:08 106 0
KADIN GİRİŞİMCİLER TSO’DA BİR ARAYA GELDİ

Hayati Akbaş

HOPA-Hopalı Kadın Girişimciler TOBB Artvin Kadın Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Sercan Özgen’in katılımıyla Hopa Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Salonunda bir araya geldi.

Toplantıda ilçede kadın girişimcilerin faaliyetleri ve projeleri hakkında fikir alışveriş gerçekleştirildi ve Kadın girişimciliğinin artırılması için saha araştırmaları yapılması, eğitimler düzenlenmesi, kadının girişimciler komitesinin her kitleye duyurulması, mevcut Hopa Kadın Kooperatifinin güçlendirilmesi, yöresel ürünlerin ticari değer kazandırılarak üretim ve satışlarının artırılması, Artvin kadın evi adı altında satış ve organizasyon faaliyetleri gerçekleştirilmesi hususlarında görüş alışverişi gerçekleştirildi.

İcra Kurulu Başkanı Sercan Özgen yaptığı değerlendirmede kadınların örgütlü olarak hareket etmeleri durumunda birçok şeyi başarabileceğini, bunun ülkemizde ve dünyada çokça örneğinin olduğunu vurguladı. Birlikte önemli çalışmalara imza atacaklarının ifade ederek tüm katılımcılara teşekkür etti.


Anahtar Kelimeler:
1

Projenin ilk ayağı Rize Pazar’da başladı.

2

İSTANBUL’DA DÜZENLENEN YÖRESEL ÜRÜNLER FUARI SONA ERDİ.

3

BATUM’DA SINIR TEMSİLCİLERİ TOPLANTISI YAPILDI

4

Z kuşağını anlamanın önemi!

5

Tarım Fuarındaki Yerini Aldı