İL MÜDÜRLERİ BÖLGESEL KOORDİNASYON TOPLANTISI YAPILDI

Doğu Karadeniz Bölgesi İl Müdürleri Koordinasyon Toplantısı yapıldı. Bu yıl yedincisi yapılan toplantı ile Üniversiteye Yolculuk Projesi kapsamında uygulanan "YKS Son Prova" sınavının proje paydaşı bölge illerinde yapılması

TRABZON-ARTVİN 5.02.2021 13:23:59 35 0
İL MÜDÜRLERİ BÖLGESEL KOORDİNASYON TOPLANTISI YAPILDI

Hayati Akbaş

TRABZON-Doğu Karadeniz Bölgesi İl Müdürleri Koordinasyon Toplantısı yapıldı. Bu yıl yedincisi yapılan toplantı ile Üniversiteye Yolculuk Projesi kapsamında uygulanan 'YKS Son Prova' sınavının proje paydaşı bölge illerinde yapılmasına karar verildi.

Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu başkanlığında yapılan toplantıya, Ölçme Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürü Sayın Dr. Sadri Şensoy çevrimiçi olarak katıldı.

Toplantıda söz alan İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar, projenin hazırlanmasında emek veren tüm paydaşlara teşekkür ederek başladığı konuşmasında 'Hedeflerimiz, amacımız ortak, bu projenin ortaklaşa yapılacak yeni çalışmalara da katkı sağlayacağına inanıyorum' dedi.

Trabzon Valiliği himayesinde bölge üniversiteleri işbirliği ile Trabzon Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen proje kapsamında Artvin, Bayburt, Giresun, Gümüşhane, Ordu, Rize ve Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlükleri arasında yapılacak yeni işbirlikleri ile başarının arttırılması için yapılmakta olan ve yapılacak çalışmaların değerlendirildiği toplantı İl Milli Eğitim Müdürlükleri arasında protokol imzalanmasının ardından tamamlandı.


Anahtar Kelimeler:
1

ÇAYMER sezonu açtı, kendi yaş çay fiyatını açıkladı

2

Macaristan’dan getirdiler, Rize’de denenmeye başlandı

3

Projenin ilk ayağı Rize Pazar’da başladı.

4

İSTANBUL’DA DÜZENLENEN YÖRESEL ÜRÜNLER FUARI SONA ERDİ.

5

BATUM’DA SINIR TEMSİLCİLERİ TOPLANTISI YAPILDI