HERKES İÇİN FUTBOL ŞENLİĞİNİN 2. ETABI YAPILDI

Arhavi’de çocukların baskı altında kalmadan özgürce futbol oynamalarını, yeteneklerini göstermelerini ve eğlenmelerini amaçlayan Herkes İçin Futbol Şenliği’nin bu yılki 2. etabı Arhavi Şehir Stadında yapıldı.

KÜLTÜR 1.12.2022 11:01:52 11 0
HERKES İÇİN FUTBOL ŞENLİĞİNİN 2. ETABI YAPILDI

Necmettin Numanoğlu

ARHAVİ-Arhavi’de çocukların baskı altında kalmadan özgürce futbol oynamalarını, yeteneklerini göstermelerini ve eğlenmelerini amaçlayan Herkes İçin Futbol Şenliği’nin bu yılki 2. etabı Arhavi Şehir Stadında yapıldı.

Etkinliğe, Arhavi Belediye Başkan Vekili Emine Kuruoğlu Aydınlıoğlu, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Tanju Özkara, İlçe Milli Eğitim Müdürü Aytaç Akgümüş, Belediye Meclis Üyesi Mustafa Kemal Tatar, Belediye Meclis Üyesi Mustafa Kemal Tatar, kamu kurumlarının daire amirleri ile öğrenciler ve öğrenci velileri katılım gösterdi.

İlçe kaymakamlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ile birlikte organize edilen, Arhavi Belediyesi ile Muammer Çiçekoğlu Vakfı’nın sponsorluğunu yaptığı ve emekli öğretmen Fikret Kadıoğlu’nun koordinasyonunda 11. si düzenlenen Arhavi Grassroots Herkes İçin Futbol Şenliğinin 2. etabında, 2011 - 2012 doğumlu 5. Sınıf kız erkek karma öğrenciler sertifikalarını Arhavi Belediye Başkan Vekili Emine Kuruoğlu Aydınlıoğlu’nun elinden aldılar.

İlçe stadında güzel bir havada gerçekleştirilen organizasyonda öğrenciler başlama vuruşunun ardından doyasıya ve özgürce futbol oynamanın tadını çıkardılar.


Anahtar Kelimeler:
1

Projenin ilk ayağı Rize Pazar’da başladı.

2

İSTANBUL’DA DÜZENLENEN YÖRESEL ÜRÜNLER FUARI SONA ERDİ.

3

BATUM’DA SINIR TEMSİLCİLERİ TOPLANTISI YAPILDI

4

Z kuşağını anlamanın önemi!

5

Tarım Fuarındaki Yerini Aldı