“Haftaya Başlangıç” Toplantısı Gerçekleştirildi

Rize’deki kurumlar arasında iletişim ve koordinasyonu daha da geliştirmek amacıyla düzenlenen “Haftaya Başlangıç” toplantısı Rize Valisi Kemal Çeber Başkanlığında gerçekleştirildi.

YÖREDEN HABER 9.11.2021 17:30:24 45 0
“Haftaya Başlangıç” Toplantısı Gerçekleştirildi

Rize’deki kurumlar arasında iletişim ve koordinasyonu daha da geliştirmek amacıyla düzenlenen “Haftaya Başlangıç” toplantısı Rize Valisi Kemal Çeber Başkanlığında gerçekleştirildi.

Rize'deki kurum ve kuruluşlar arasında bilgi alışverişinde bulunmak, kurumlar arasında iletişim ve koordinasyonu geliştirmek, kentin sorunlarını ve çözüm önerilerini görüşmek amacıyla düzenlenen “Haftaya Başlangıç” toplantısı Rize Belediye Başkanlığının ev sahipliğinde Öğretmenevi toplantı salonunda yapıldı.

Toplantıda Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin, belediyenin yapmış olduğu yatırımlar ve il merkezinde yürütülmekte olan çalışmalar ile ilgili bilgiler verdi ve toplantının çok verimli olduğunu ifade etti.

Vali Çeber’de katılımcılara teşekkür ederek, “ Pandemi sürecinde bazı konularda kısıtlamaya gitmekteyiz. Ama aşılamanın artması ve kontrollü normalleşme süreci ile birlikte yeniden toplantı ve ziyaretlerimizi artırıyoruz. Bu bağlamda haftaya başlangıç toplantılarımızı da sürekli hale getiriyoruz.

Sizlerin de bildiği gibi kurumlarımız arası diyaloglar bizler için çok önemli. Vatandaşlarımıza hizmet götürme noktasında verimliliği ancak bu şekilde artırabiliriz. Bu gün Belediye Başkanımız da toplantımıza katılarak bizlere çok değerli bilgiler verdi. Kendisine ve başkan yardımcılarımıza katılımlarından ötürü teşekkür ediyorum“ dedi.

Vali Kemal Çeber, başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya; Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin, Adalet Komisyonu Başkanı Adem Amaç, Vali Yardımcıları Gülhani Ozan Sarı, Sedat Sezik, Kübra Baka Kılıç, Çaykur Genel Müdürü Yusuf Ziya Âlim, İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, İl Jandarma Komutanı Albay Hakan Dedebağı, Rize Belediye başkan yardımcıları ve kurum müdürleri katıldı.


Anahtar Kelimeler:
1

ÇAYMER sezonu açtı, kendi yaş çay fiyatını açıkladı

2

Macaristan’dan getirdiler, Rize’de denenmeye başlandı

3

Projenin ilk ayağı Rize Pazar’da başladı.

4

İSTANBUL’DA DÜZENLENEN YÖRESEL ÜRÜNLER FUARI SONA ERDİ.

5

BATUM’DA SINIR TEMSİLCİLERİ TOPLANTISI YAPILDI