GENEL MÜDÜR ALİM, AVRUPA ÜÇÜNCÜSÜ OLAN SPORCUSUNU TEBRİK ETTİ

Çay İşletmeleri (ÇAYKUR) Genel Müdürü ve YK Başkanı Yusuf Ziya ALİM, Bulgaristan’ın Plovdiv şehrinde düzenlenen U23 Avrupa Güreş Şampiyonası grekoromen stilde 97 kg. ’da, Avrupa üçüncüsü olan başarılı sporcusu Mustafa OLGUN’

SPOR 8.04.2022 17:29:02 114 0
GENEL MÜDÜR ALİM, AVRUPA ÜÇÜNCÜSÜ OLAN SPORCUSUNU TEBRİK ETTİ

Haber: Bayram Ali Kavalcı

Gençlik ve Spor Bakanlığa, Türkiye Güreş Federasyonu, U23 Avrupa Güreş Şampiyonası’nda 97 kilo stilde Avrupa üçüncüsü olan, Çaykurspor Güreş Kulübü sporcusunu makamında kabul ederek ödüllendiren ve aynı zamanda Çaykurspor Kulübü YK Başkanı olan, Çaykur Genel Müdürü Yusuf Ziya ALİM; “Ata sporumuz güreşte yurt dışı ve yurt içinde altın madalyalar kazanmaya ve şampiyonlar çıkarmaya devam ediyoruz. Bulgaristan’da gerçekleşen U23 Grekoromen Avrupa Şampiyonasında üçüncülük elde ederek, ülkemize, Rize’mize ve ÇAYKUR sporumuza bronz madalya kazandıran başarılı sporcumuz Mustafa Olgun kardeşimizden gelecek aylarda gerçekleşecek olan, Dünya şampiyonasında artık birincilik beklemekteyiz. Ülkemize güreşçimizle birlikte altın ve gümüş madalya kazandıran sporcularımızda bu vesileyle tebrik ediyorum.” dedi.

Çaykur Genel Müdür ve YK Başkanı Yusuf Ziya ALİM’ın makamında kabul ederek ödüllendirdiği, Avrupa üçüncüsü güreşçisinin ziyaretine, Genel Müdür Yardımcısı Erdinç Hatinoğlu ile birlikte, Çaykurspor Kulübü As Başkanı Mahir Biberoğlu, Çaykurspor Güreş Antrenörü Rüstem Koyuncu ve Çaykurspor Kulübü Müdürü B. Ali Kavalcı’da hazır bulundular.


Anahtar Kelimeler:
1

ÇAYMER sezonu açtı, kendi yaş çay fiyatını açıkladı

2

Macaristan’dan getirdiler, Rize’de denenmeye başlandı

3

Projenin ilk ayağı Rize Pazar’da başladı.

4

İSTANBUL’DA DÜZENLENEN YÖRESEL ÜRÜNLER FUARI SONA ERDİ.

5

BATUM’DA SINIR TEMSİLCİLERİ TOPLANTISI YAPILDI