Fener Çaykur Camii 4-6 Yaş Kur’an Kursuna Ziyaret

Vali Kemal Çeber ve eşi Neslihan Ayan Çeber, Rize İl Müftülüğü bünyesinde faaliyet gösteren Fener Çaykur Camii 4-6 yaş Kur’an Kursu’nu ziyaret ettiler. Ziyarete Vali Çeber’e, İl Müftüsü Naci Çakmakçı da eşlik etti.

TEFEKKÜR 26.04.2022 10:07:22 48 0
Fener Çaykur Camii 4-6 Yaş Kur’an Kursuna Ziyaret

Ziyarette öğrencilerle tek tek ilgilenip sohbet eden Vali Çeber, İl Müftüsü Çakmakçı’dan 4-6 yaş grubu kurslar hakkında bilgi aldı.

Diyanet İşleri Başkanlığı’na bağlı Kur’an kursların 4-6 yaş sınıflarında eğitim gören miniklerin erken yaşta aldıkları bilgilerle gelecekte daha faydalı bireyler olacağını ifade eden Vali Çeber, “Bu tür hizmetler çoğu zaman fedakârlık gerektiren görevlerdir. Gördüğümüz üzere sizler de bu anlamda üzerinize düşeni fazlasıyla yapıyor ve çocuklarımızın iyi yetişmesi için gayretle çalışıyorsunuz. Emeğiniz için sizlere teşekkür ediyorum. Temenni ediyorum ki hepimizin gayretleri ile yavrularımız geleceğe sağlam temeller üzerinde hazırlanırlar ve ülkemize, milletimize faydalı iyi birer insan olarak yetişirler” dedi.

Minik öğrencilerin okudukları duaları dinleyen Vali Çeber, minik yavrularımızın yetişmelerinde emeği geçenlere teşekkür ederek 4-6 yaş Kur’an kursu öğrencilerine hediyeler verdi.

Vali Çeber ve eşi Neslihan Ayan Çeber, yetişkin bayanlara yönelik açılan kurs sınıfını da ziyaret ederek, yaklaşmakta olan Kadir Gecesini ve Ramazan Bayramını tebrik etti.


Anahtar Kelimeler:
1

ÇAYMER sezonu açtı, kendi yaş çay fiyatını açıkladı

2

Macaristan’dan getirdiler, Rize’de denenmeye başlandı

3

Projenin ilk ayağı Rize Pazar’da başladı.

4

İSTANBUL’DA DÜZENLENEN YÖRESEL ÜRÜNLER FUARI SONA ERDİ.

5

BATUM’DA SINIR TEMSİLCİLERİ TOPLANTISI YAPILDI