FARUK ÇELİK HOPA TSO’YU ZİYARET ETTİ

Hopalı iş insanların görüşme talebi üzerine Ak Parti Artvin Milletvekili Faruk Çelik Hopa TSO yu ziyaret ederek Hopa TSO Yöneticileri ve Oda üyesi iş insanları ile bir araya geldi.

SİYASET 3.10.2023 12:49:59 152 0
FARUK ÇELİK HOPA TSO’YU ZİYARET ETTİ

Hayati Akbaş

HOPA-Hopalı iş insanların görüşme talebi üzerine Ak Parti Artvin Milletvekili Faruk Çelik Hopa TSO’yu ziyaret ederek Hopa TSO Yöneticileri ve Oda üyesi iş insanları ile bir araya geldi.

İş insanları ile yapılan toplantıda Oda üyeleri yaşadıkları sorunları dile getirme fırsatı yakaladı. Faruk Çelik, toplantı sırasında Oda üyesi İş İnsanlarının yaşadıkları sorunlar ile ilgili toplantı esnasında yurt dışı temsilcikleri ve Kurum amirleri ile temasa geçerek yaşanan sorunları iletti.

Hopa TSO tarafından yürütülen çalışma ve projeler hakkında Yönetim Kurulu Başkanı Osman Demircioğlu Vekil Çelik’e bilgi vererek Hopa TSO tarafından hazırlanan çok amaçlı dolgu projesi, Hopa Küçük Sanayi Sitesi ve Hopa Limanı zemin bozukluğu nedeniyle yaşanan olumsuzlukları aktardı. Faruk Çelik çok amaçlı dolgu projesinin Bakanlık bünyesinde onaylanma aşamasında olduğunu ifade etti.

Yönetim Kurulu Başkanı Osman Demircioğlu ve Meclis Başkanı Kemal Makar İl ve İlçeye vermiş olduğu hizmetler anısına Vekil Faruk Çelik’e plaket taktim ettiler.


Anahtar Kelimeler:
1

ÇAYMER sezonu açtı, kendi yaş çay fiyatını açıkladı

2

Macaristan’dan getirdiler, Rize’de denenmeye başlandı

3

Projenin ilk ayağı Rize Pazar’da başladı.

4

İSTANBUL’DA DÜZENLENEN YÖRESEL ÜRÜNLER FUARI SONA ERDİ.

5

BATUM’DA SINIR TEMSİLCİLERİ TOPLANTISI YAPILDI