DOĞALGAZ Yangınları ile ilgili eğitim düzenlendi

Artvin Belediyesi İtfaiye Erlerine ve Doğalgaz firması olan Akmercan çalışanlarına, doğalgaz ve doğalgaz yangınlarına müdahale eğitimi verilerek tatbikat düzenlendi.

YAŞAM 16.06.2022 12:56:26 14 0
DOĞALGAZ Yangınları ile ilgili eğitim düzenlendi

Hayati Akbaş

ARTVİN-Artvin Belediyesi İtfaiye Erlerine ve Doğalgaz firması olan Akmercan çalışanlarına, doğalgaz ve doğalgaz yangınlarına müdahale eğitimi verilerek tatbikat düzenlendi.

Doğalgaz Firması Akmercan tarafından Artvin Belediyesi toplantı salonunda; doğalgaz kaynaklı oluşabilecek yangın ve patlamalarda can ve mal güvenliği koruma amacıyla, itfaiye ekiplerine ve doğalgaz şirketi çalışanlarına; doğalgaz şebekesinde ve tesislerinde çıkan kontrolsüz gaz çıkışlarına, doğalgaz yangınlarına müdahale teknikleri eğitimi verildi.

Teorik eğitimin ardından, hazırlanan senaryoya göre Artvin Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü önünde doğalgaz kutusunda meydana gelen yangına müdahale tatbikatı gerçekleştirildi.

Eğitim ardından açıklamalarda bulunan Artvin Belediyesi İtfaiye Müdürü Ercan Cebeci; “Şehrimiz doğalgazla yeni tanıştı. Bizlerde olası doğalgaz yangınlarında vatandaşlarımızın can ve mal güvenliği korumak amacıyla doğalgaz yangınlarına müdahaleler teknikleri konusunda doğalgaz firmasıyla birlikte teorik ve pratik eğitim gerçekleştirdik. Eğitimimiz gayet verimli geçti. İtfaiyemizi geliştirme adına eğitimlerimize devam edeceğiz.” diye konuştu.


Anahtar Kelimeler:
1

Projenin ilk ayağı Rize Pazar’da başladı.

2

İSTANBUL’DA DÜZENLENEN YÖRESEL ÜRÜNLER FUARI SONA ERDİ.

3

BATUM’DA SINIR TEMSİLCİLERİ TOPLANTISI YAPILDI

4

Z kuşağını anlamanın önemi!

5

Tarım Fuarındaki Yerini Aldı