BİRİNCİLERİNDEN KAYMAKAM VE TSO’YA ZİYARET

Artvin’de yapılan Atletizm Yıldız Kız - Erkek grupları ve Küçük Kız -Erkek gruplarında birinci olarak Erzurum Bölge müsabakalarına katılmaya hak kazanan öğrencilerden Hopa Kaymakamı ve TSO’ya ziyaret

TRABZON-ARTVİN 21.04.2022 11:50:51 13 0
BİRİNCİLERİNDEN KAYMAKAM VE TSO’YA ZİYARET

Hayati Akbaş

HOPA-Artvin’de yapılan Atletizm Yıldız Kız - Erkek grupları ve Küçük Kız -Erkek gruplarında birinci olarak Erzurum Bölge müsabakalarına katılmaya hak kazanan öğrencilerden Hopa Kaymakamı ve TSO’ya ziyaret

Artvin’de yapılan Atletizm Yıldız Kız - Erkek grupları ve Küçük Kız -Erkek gruplarında birinci olarak Erzurum Bölge müsabakalarına katılmaya hak kazanan Sugören Ortaokulu Öğrencileri ilk olarak Kaymakam Gürkan Üçüncü'yü makamında ziyaret ettiler.

Artvin’deki müsabakalarda dereceye giren öğrencileri tebrik eden Kaymakam Gürkan Üçüncü öğrencilere Erzurum bölge müsabakalarında başarılar diledi.

İL BİRİNCİLERİ HOPA TSO’DA

Sugören Ortaokul Müdürü Yaşar Kemal Üçüncü, Beden Eğitimi Öğretmeni Hafize Aktaş ve Atletizm branşında İl birincisi olan öğrenciler daha sonra Hopa TSO’yu ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Osman Akyürek ile bir araya geldiler.

Ortaokul Müdürü Yaşar Kemal Üçüncü Başkan Akyürek’e birincilikler hakkında bilgi verdi. Öğrenciler Yıldız Kızlar Atletizm İl 1.liği, Yıldız Erkekler, Atletizm İl 1.liği, Küçük Kızlar Atletizm İl 1.liği, Küçük Erkek Atletizm İl 1.si oldu. Öğrenciler Erzincan’da gerçekleşecek olan bölge yarışmalarında Hopa’yı temsil edeceği bilgisini aktardı.

Başkan Akyürek, anlamlı ziyaretlerinden dolayı Okul Müdürüne ve Öğrencilere teşekkür etti. Erzincan’da gerçekleştirilecek olan bölge yarışmalarında başarılar dileyerek Hopa TSO camiası olarak öğrencilere her zaman destek olacağı sözünü iletti.


Anahtar Kelimeler:
1

Projenin ilk ayağı Rize Pazar’da başladı.

2

İSTANBUL’DA DÜZENLENEN YÖRESEL ÜRÜNLER FUARI SONA ERDİ.

3

BATUM’DA SINIR TEMSİLCİLERİ TOPLANTISI YAPILDI

4

Z kuşağını anlamanın önemi!

5

Tarım Fuarındaki Yerini Aldı