BAYRAKTUTAN ARTVİN’DE

Bayram nedeniyle Artvin’e gelen CHP Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan İlçe Örgütlerini ziyaret ederek düzenlenen Bayramlaşma törenlerine katılarak partililer ve vatandaşlarla bayramlaşmaya devam ediyor.

İNSAN 30.06.2023 13:22:07 197 0
BAYRAKTUTAN ARTVİN’DE

Hayati Akbaş

HOPA- Bayram nedeniyle Artvin’e gelen CHP Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan İlçe Örgütlerini ziyaret ederek düzenlenen Bayramlaşma törenlerine katılarak partililer ve vatandaşlarla bayramlaşmaya devam ediyor.

Bayraktutan bir güne 3 ziyaret sığdırırken, ilk ziyaretinde Artvin’de CHP Artvin Merkez İlçe Başkanlığının düzenlemiş olduğu Bayramlaşma törenine katıldı. İl Başkanı Orhan Atan ve İl yöneticilerinin de katıldığı ve sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyarette Bayraktutan partililere gösterdikleri özverili desteklerinden dolayı teşekkür ederek, yeni döneme ilişkin yapacakları çalışmalar ve gündeme dair açıklamalarda bulundu.

BAYRAKTUTAN ARHAVİ’DE

Bayraktutan daha sonra Arhavi’ye geçerek, CHP Arhavi İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği bayramlaşma programına katıldı. Belediye Başkan vekili Mustafa Kemal Tatar, KTÜ Öğretim görevlisi Oğuz Kurdoğlu, Şişli Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürü Tuncay Tolga Özçakmak, İlçe Başkanı Erkan Özyazıcı, İlçe yönetimi, Gençlik ve kadın kolları başkanları, partililer ve vatandaşların katıldığı programda da bir konuşma yapan Bayraktutan, Artvin siyasetinde her zaman etkisi hissedilen Arhavi’nin çağdaş ve aydınlık yüzünü her zaman yanımızda hissetmenin sevincini yaşadım. Geçmiş dönemlerde de Arhavi ile ilgili kendisine gelen her talebin çözümü noktasında gerek TBMM’de ve gerekse bakanlıklar düzeyinde girişimlerde bulunduğunu ve destek verdiğini ifade etti. Özellikle OSB’nin fiili olarak etkin çalışmaya başlamasının Arhavi’nin ufkunu daha genişlediğini, ticareti canlandıracağını ve istihdam yaratma adına önemli bir pozisyon üreteceğini söyleyerek, Arhavi halkının bu tür proje ve yatırımlara sahip çıkmasının önemine değinerek, gündeme dair açıklamalarda bulundu. Buradaki programda bayramlaşma ardından sona erdi.

BAYRAKTUTAN HOPA’DA

Bayraktutan günün son Bayramlaşma programı olarak CHP Hopa İlçe Başkanlığını ziyaret etti. Beraberinde önceki dönem Artvin Milletvekili Metin Arifağaoğlu, CHP Artvin İl Başkanı Orhan Atan, Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi ve CHP Artvin Milletvekili Adayı Oğuz Kurdoğlu ile birlikte burada düzenlenen bayramlaşma programına katıldı.

İlçe Başkanı Şükrü Aydemir, İlçe yönetimi ve Kadın ve Gençlik Kolları üyeleri ve vatandaşların katıldığı programda sıcak bir bayramlaşma heyecanı yaşandı. Bayraktutan burada yaptığı konuşmada Hopa’nın her daim duruşu ile müstesna ile olduğunu ifade ederek, verdileri destek ve dik duruştan dolayı teşekkür etti.

Hopa’nın yolunun her zaman açık olduğunu, ticaret ve turizm kenti olma yolunda adından çok söz ettirdiğini, devletin ve yerel yönetimin buna göre

önümüzdeki döneme ilişkin programlama mecburiyeti doğduğunu ifade ederek, her zaman Ankara’da Hopa’nın sesi-gözü-kulağı olmaya devam edeceğini ifade etti.

Konuşmaların ardından programını tamamlayan Bayraktutan Artvin’e döndü.


Anahtar Kelimeler:
1

ÇAYMER sezonu açtı, kendi yaş çay fiyatını açıkladı

2

Macaristan’dan getirdiler, Rize’de denenmeye başlandı

3

Projenin ilk ayağı Rize Pazar’da başladı.

4

İSTANBUL’DA DÜZENLENEN YÖRESEL ÜRÜNLER FUARI SONA ERDİ.

5

BATUM’DA SINIR TEMSİLCİLERİ TOPLANTISI YAPILDI