BAYRAKTUTAN, ARHAVİ’DE ESNAF VE VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ...

Artvin Milletvekili CHP Yüksek Disiplin Kurulu Başkanı Uğur Bayraktutan bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Arhavi’deydi

SİYASET 19.09.2022 13:48:28 20 0
BAYRAKTUTAN, ARHAVİ’DE ESNAF VE VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ...

Hayati Akbaş

ARHAVİ-Artvin Milletvekili CHP Yüksek Disiplin Kurulu Başkanı Uğur Bayraktutan bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Arhavi’deydi.

Uğur Bayraktutan sabah saatlerinde Zafer Çelenk Kapalı Çarşı’da Güven Çay Ocağı’nda yapılan kahvaltı programında esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Milletvekili Uğur Bayraktutan’ın ziyaretinde Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu, CHP Artvin İl Başkanı Ahmet Biber, CHP Arhavi İlçe Başkanı Erkan Özyazıcı, İYİ Parti Arhavi İlçe Başkanı Faik Birol Atabek, Belediye Meclis Üyesi Mustafa Kemal Tatar, CHP Arhavi Kadın Kolları Başkanı Selma Kekeva, Belediye Personel Şirket Genel Müdürü Engin Erkan da hazır bulundu.

Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu’nun yanı sıra CHP ve İyi Parti yetkililerinin de bulunduğu programda çevre esnafın ve halkın sorunları dinlendi, çözüm önerileri anlatıldı.

Bayraktutan İlçe Merkezindeki esnaf ziyaretleri ardından Arhavi’nin unutulmaz Belediye Başkanı, Musa Ulutaş’ı mezarı başında ziyaret ederek, dua etti.

Bayraktutan Arhavi ziyaretinin son durağı olarak beraberindekilerle birlikte Ulaş ve Kestanealan Köylerini ziyaret ederek, vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi.


Anahtar Kelimeler:
1

Projenin ilk ayağı Rize Pazar’da başladı.

2

İSTANBUL’DA DÜZENLENEN YÖRESEL ÜRÜNLER FUARI SONA ERDİ.

3

BATUM’DA SINIR TEMSİLCİLERİ TOPLANTISI YAPILDI

4

Z kuşağını anlamanın önemi!

5

Tarım Fuarındaki Yerini Aldı