BAŞKAN ELÇİN’E ZİYARET

Belediye Başkanı Demirhan Elçin’i, Artvinli Sanayici ve İş İnsanları Derneği (ARSİYAD) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Durmuş ve yönetim kurulu üyeleri ile Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Seçkin Kurt ziyaret etti

TRABZON-ARTVİN 11.11.2021 17:01:47 43 0
BAŞKAN ELÇİN’E ZİYARET

Hayati AKBAŞ

ARTVİN-Belediye Başkanı Demirhan Elçin’i, Artvinli Sanayici ve İş İnsanları Derneği (ARSİYAD) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Durmuş ve yönetim kurulu üyeleri ile Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Seçkin Kurt ziyaret etti.

Başkanlık makamında, samimi bir havada gerçekleşen ziyarette Artvin’in ekonomisin geliştirilmesi üzerine ve ARSİYAD tarafından Artvin’e yapılması düşünülen yatırımlar hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulunularak sohbet edildi.

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Başkan Elçin, “Şehrimizde yapılacak her türlü yatırım için belediye olarak imkânlarımız doğrultusunda destekçi oluruz. Artvin için taş üstüne taş koyulması bizleri mutlu eder. ' dedi.

Ziyaret; ARSİYAD Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Durmuş’un, Başkan Elçin’e, Bursa ile Artvin’in turistlik ve kültürel figürlerinin yer aldığı plaket hediye etmesinin ardından çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

ARSİYAD’DAN HOPA BELEİYESİNE ZİYAET

Artvinli Sanayici ve İş İnsanları Derneği (ARSİYAD) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Durmuş ve yönetim kurulu üyeleri Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi ‘yi makamında ziyaret ettiler.

Başkan Ekmekçi “Bu nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkürlerimizi sunarız.” dedi.


Anahtar Kelimeler:
1

ÇAYMER sezonu açtı, kendi yaş çay fiyatını açıkladı

2

Macaristan’dan getirdiler, Rize’de denenmeye başlandı

3

Projenin ilk ayağı Rize Pazar’da başladı.

4

İSTANBUL’DA DÜZENLENEN YÖRESEL ÜRÜNLER FUARI SONA ERDİ.

5

BATUM’DA SINIR TEMSİLCİLERİ TOPLANTISI YAPILDI