BAŞKAN ALİM, AK KADINLARLA BİR ARAYA GELDİ

AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim AK Parti Rize İl Kadın Kolları Başkanlığının düzenlemiş olduğu köy ve mahalle başkanları toplantısına katıldı.

SİYASET 11.12.2022 12:40:20 95 0
BAŞKAN ALİM, AK KADINLARLA BİR ARAYA GELDİ

AK Parti İl Binasında gerçekleştirilen toplantıya İl Kadın Kolları Başkanı Sema Yağcıtekin, İl Kadın Kolu yönetim Kurulu üyeleri ve Merkeze bağlı Kadın Kolu köy ve mahalle başkanları katılım sağladı.

Toplantıda bir konuşma gerçekleştiren İl Başkanı İshak Alim, Kadın kollarının siyasette çok güçlü bir yer oluşturduğunu belirterek; “AK Kadınlar olarak, işinizden gücünüzden, evinizden, çocuklarınızdan feragat ederek, kapı kapı sokak sokak, gezerek tüm gönüldaşlarımıza ulaştınız. Yapmış olduğunuz tüm gayretli çalışmalar için hepinize müteşekkiriz. AK Parti Rize kadroları olarak ana kademe, gençlik kolu, kadın kolu teşkilatlarımız hep birlikte çalışmalarımızı yürütüyoruz. Yapmış olduğumuz tüm çalışmalarda öncelikli hedefimiz ülkemizin geleceği için gayret göstermek, Türkiye Yüzyılını birlikte inşa etmek. İnşallah sizlerin desteği ve azimli çalışmalarıyla ülkemiz daha müreffeh yarınlara emin adımlarla yürüyecek ve hep birlikte Partimizin kurucusu Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Rizeli hemşehrimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasında dimdik durarak yeni hizmetleri ilimize, ülkemize kazandırmak için yolumuza devam edeceğiz. Hep ifade ediyoruz. Girdiğimiz bütün seçimlerde bu seçim çok önemlidir diye. Esasen her seçim bizin için gerçekten çok önemlidir. Ancak 2023 seçimleri hiç şüphesiz ki şu ana kadar yapılan hizmetlerin, çalışmaların pekişmesi devamının katlanarak gelmesi için çok daha önemlidir.21 yıl önce artık Türkiye’de hiçbir şey eskisi gibi olmayacak diyerek çıktığımız bu yolda 81 ilde dokunulmadık nokta bırakmadık. Türkiye’yi değiştirip, Türkiye’yi dönüştürdük. Türkiye’nin her bir noktası hizmetle, yatırımla tanıştı. Seçim çalışmaları birlik ve beraberlik içinde çalışıldığı takdirde zaferle taçlanır. Birliğimize, beraberliğimize sıkı sıkı sarıldığımız kenetlendiğimiz sürece Allah’ın izniyle daha çok hizmeti ilimize, ülkemize kazandıracağız. Biz hizmet erleriyiz. Geleceğimizin teminatı çocuklarımıza daha güzel yarınlar bırakmak için dertlenen insanlarız. Bu yüzden hesabi değil hasbi olarak çalışmalarımızı yürütüyoruz” dedi.


Anahtar Kelimeler:
1

ÇAYMER sezonu açtı, kendi yaş çay fiyatını açıkladı

2

Macaristan’dan getirdiler, Rize’de denenmeye başlandı

3

Projenin ilk ayağı Rize Pazar’da başladı.

4

İSTANBUL’DA DÜZENLENEN YÖRESEL ÜRÜNLER FUARI SONA ERDİ.

5

BATUM’DA SINIR TEMSİLCİLERİ TOPLANTISI YAPILDI