ARTVİN HOPASPOR DA OSMAN AKKAYA DÖNEMİ BAŞLADI

Artvin Hopaspor Kulüp başkanı Lütfü Kolçak'ın Hopa Belediye Başkanlığı aday adaylığı nedeniyle görevinden ayrılmasının ardından, kulüp başkan yardımcısı Osman Akkaya kulüp başkanlığı görevine getirildi.

SPOR 28.11.2023 14:06:43 112 0
ARTVİN HOPASPOR DA OSMAN AKKAYA DÖNEMİ BAŞLADI

Hayati Akbaş

HOPA-Artvin Hopaspor Kulüp başkanı Lütfü Kolçak'ın Hopa Belediye Başkanlığı aday adaylığı nedeniyle görevinden ayrılmasının ardından, kulüp başkan yardımcısı Osman Akkaya kulüp başkanlığı görevine getirildi.

Kulüp tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi. “Kulübümüz başkanı Sayın Lütfü Kolçak'ın Hopa Belediye Başkanlığı aday adaylığı nedeniyle görevinden ayrılmasının ardından, kulüp başkan yardımcısı Sayın Osman Akkaya kulüp başkanlığı görevine getirilmiştir.

Osman Akkaya, kulübümüzde uzun yıllardır emek vermiş ve önemli sorumluluklar üstlenmiş değerli bir isimdir. Yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Bu süreçte siz değerli taraftarlarımızın desteğiyle, kulübümüzün daha yüksek seviyelere çıkması için birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Artvin Hopaspor ‘un başarısı için gayretle çalışacak yeni başkanımız Osman Akkaya'ya desteklerinizi bekliyoruz.

Kulübümüzün geleceği için gösterdiğiniz ilgi ve desteğiniz için teşekkür ederiz. Hep birlikte güzel günler için çalışmaya devam edeceğiz. Saygılarımızla”


Anahtar Kelimeler:
1

Projenin ilk ayağı Rize Pazar’da başladı.

2

İSTANBUL’DA DÜZENLENEN YÖRESEL ÜRÜNLER FUARI SONA ERDİ.

3

BATUM’DA SINIR TEMSİLCİLERİ TOPLANTISI YAPILDI

4

Z kuşağını anlamanın önemi!

5

Tarım Fuarındaki Yerini Aldı