ARDEŞEN’DE DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞINA BAĞLI ANAOKULUN TEMELİ ATILDI

Ardeşen Belediyesi ve Hayırsever İşadamları Arasında Yapılan Protokol İle Diyanete bağlı 4-6 yaş Anaokulu inşaatı temel atma töreni yapıldı. Ardeşen’de yapılacak olan, Diyanet İşleri Başkanlığına bağlı, 4-6 yaş Anaokulu temeli

EĞİTİM 14.09.2021 09:47:21 156 0
ARDEŞEN’DE DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞINA BAĞLI ANAOKULUN TEMELİ ATILDI

Haber: Bayram Ali Kavalcı

Temel atma törenine, Gençlik ve Spor Eski Bakanı ve Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak, AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim, Rize Vali Yardımcıları, İlçe Kaymakamı Ekrem Çeçen, Pazar İlçe Kaymakamı, Pazar Belediye Başkanı Dr. Ahmet Basa, Tunca Belediye Başkanı Ahmet Naci Aytemiz, Ardeşen TSO Başkanı İsmail Kuyumcu, Daire Müdürleri, Oda Başkanları, Muhtarlar Dernek Başkanları ve Muhtarlar, STK Başkanları, Kanaat Önderleri, Okul Müdürleri, Din Görevlileri ve vatandaşlar katıldılar.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşıyla başlayan Program Kur’an tilaveti ve protokol konuşmaları ile devam etti. Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya ve Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak birer konuşma yaptılar. Konuşmaların ardından hayırsever iş adamlarıyla Ardeşen Belediyesi arasında karşılıklı imzalanan protokol sonrası temel atma merasimi yapıldı.

Açılış kurdelesi Ardeşen İlçe Müftüsü Mehmet Genç tarafından okunan dua sonrası okul temeli atıldı. Ardeşen Belediyesinden yapılan açıklamada; “Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın temel eğitimlerine destek olacak olan Diyanete bağlı 4-6 yaş Anaokulu inşaatımızın temel atma törenini tamamladık. Yaptığımız programa katılan sn. Vekilimize, İl Başkanımıza, Vali Yardımcılarımıza, İlçe Kaymakamlarımıza, Belediye Başkanlarımıza, Daire Müdürlerimize, Oda Başkanlarımıza, Siyasi Parti Temsilcilerimize, Muhtarlar Dernek Başkanlarımıza ve Muhtarlarımıza, Belediye ve İl Genel Meclisi Üyelerimize, Din Görevlilerimize, İş Adamlarımıza, kanaat önderlerimize, Kadın Kollarımıza ve uzaktan yakından teşrifleriyle bizleri onurlandıran herkese ve özellikle bu okulun inşasına destek veren hayırsever iş adamlarımıza teşekkür ederim.” açıklaması yapıldı.

Fotoğraflar: Ardeşen Belediye Basın Bürosu


Anahtar Kelimeler:
1

ÇAYMER sezonu açtı, kendi yaş çay fiyatını açıkladı

2

Macaristan’dan getirdiler, Rize’de denenmeye başlandı

3

Projenin ilk ayağı Rize Pazar’da başladı.

4

İSTANBUL’DA DÜZENLENEN YÖRESEL ÜRÜNLER FUARI SONA ERDİ.

5

BATUM’DA SINIR TEMSİLCİLERİ TOPLANTISI YAPILDI