AKPARTİ’DE MEHMET ÇİL “BENDE VARIM” DEDİ.

Mehmet Çil “Halkımızın ihtiyaçlarını ve taleplerini en iyi şekilde anlamak, ülkemizin geleceği için gerekli olan projeleri hayata geçirmek için çalışacağım” diyerek Artvin Akparti’den Milletvekili aday adaylığı başvurusunda bul

SİYASET 21.03.2023 16:44:50 328 0
AKPARTİ’DE MEHMET ÇİL “BENDE VARIM” DEDİ.

Hayati Akbaş.

ARTVİN- Mehmet Çil “Halkımızın ihtiyaçlarını ve taleplerini en iyi şekilde anlamak, ülkemizin geleceği için gerekli olan projeleri hayata geçirmek için çalışacağım” diyerek Artvin Akparti’den Milletvekili aday adaylığı başvurusunda bulundu.

Mehmet Çil aday adaylığı başvurusu ardından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Ülkemizin geleceği için önemli bir adım atıyoruz. Hepimiz biliyoruz ki, ülkemizin karşı karşıya olduğu zorluklar ve sorunlar çok büyük. Ancak, bu sorunların üstesinden gelebilmek için hepimizin birlik ve beraberlik içinde hareket etmesi gerekiyor.

Ben de sizlere, birlik ve beraberlik içinde ülkemiz için en iyisini yapmak için Ak Partideyim Partimizin değerlerine, ilkelerine ve hedeflerine bağlılığım tamdır. İlçe yönetim kurulu üyesi olarak parti içi çalışmalarda yer aldım ve bu çalışmaların bana sağladığı deneyimle, sizlerin desteğiyle Milletvekili aday adayı oldum.

Partimiz, ülkemizin geleceği için çok önemli bir rol oynamaktadır. Türkiye, son yıllarda büyük bir değişim ve dönüşüm yaşadı. Ancak, bu değişim ve dönüşümün sürdürülebilir olabilmesi için daha çok çalışmamız gerekiyor. İşte bu nedenle, partimiz içinde birbirimize destek olmalı ve el ele vererek ülkemizin sorunlarını çözmeliyiz.

Eğer sizlerin desteği ile seçilirsem, bu görevi en iyi şekilde yerine getirmek için elimden gelen her şeyi yapacağım. Halkımızın ihtiyaçlarını ve taleplerini en iyi şekilde anlamak, ülkemizin geleceği için gerekli olan projeleri hayata geçirmek için çalışacağım.

Benim için en önemli şey, sizlerin güvenini kazanmaktır. Sizlerin desteğiyle, ülkemizin geleceği için çalışmaya hazırım. Partimizin hedeflerine uygun olarak hareket edeceğimden ve ülkemizin en büyük sorunlarını çözmek için elimden geleni yapacağımdan emin olabilirsiniz.

Sonuç olarak, sizlerin desteği ve güveniyle birlikte, ülkemizin geleceği için çalışmaya hazırım. Bu seçimlerin ülkemize hayırlı olmasını dilerim”


Anahtar Kelimeler:
1

ÇAYMER sezonu açtı, kendi yaş çay fiyatını açıkladı

2

Macaristan’dan getirdiler, Rize’de denenmeye başlandı

3

Projenin ilk ayağı Rize Pazar’da başladı.

4

İSTANBUL’DA DÜZENLENEN YÖRESEL ÜRÜNLER FUARI SONA ERDİ.

5

BATUM’DA SINIR TEMSİLCİLERİ TOPLANTISI YAPILDI