AKÇAABAT KÖFTESİ DEPREMZEDELERİN EMRİNDE

Büyükşehir Belediyesi iştirakleri arasında yer alan TRABİTAŞ tarafından bölgeye 5.5 ton Akçaabat köftesi, 55 bin adet ayran ve 55 bin ekmek gönderildi.

İNSAN 18.02.2023 11:01:54 46 0
AKÇAABAT KÖFTESİ DEPREMZEDELERİN EMRİNDE

Hayati Akbaş

TRABZON-Trabzon Büyükşehir Belediyesi, yüzyılın felaketi olarak adlandırılan depremin ardından tüm imkânlarını seferber etmeye devam ediyor. Deprem yönetimine destek vermek üzere Kahramanmaraş’ta görevlendirilen Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu riyasetindeki ekipler, depremzedelerin günlük ihtiyaçları ile de yakından ilgileniyor.

Büyükşehir Belediyesi ekipleri deprem mağdurlarını bir an olsun yalnız bırakmazken, çocuklarla da özel olarak ilgileniyorlar. Depremzedelerin yeme-içme konusunda sıkıntı yaşamaması için Büyükşehir Belediyesi iştirakleri arasında yer alan TRABİTAŞ tarafından bölgeye 5.5 ton Akçaabat köftesi, 55 bin adet ayran ve 55 bin ekmek gönderildi. 12 kişiden oluşan ekip, 12 Şubat Stadyumu’nda kurulan mangallarda pişirilen Akçaabat köftesini her gün saat 19.00-22.00 saatleri arasında depremzedelere ikram etmeye devam ediyor.

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu da çalışmalarından fırsat bulduğu zamanlarda depremzedelere kendi elleriyle Akçaabat köftesi ikram ediyor.


Anahtar Kelimeler:
1

ÇAYMER sezonu açtı, kendi yaş çay fiyatını açıkladı

2

Macaristan’dan getirdiler, Rize’de denenmeye başlandı

3

Projenin ilk ayağı Rize Pazar’da başladı.

4

İSTANBUL’DA DÜZENLENEN YÖRESEL ÜRÜNLER FUARI SONA ERDİ.

5

BATUM’DA SINIR TEMSİLCİLERİ TOPLANTISI YAPILDI