AÇÜ RİZE’DE ÜNİVERSİTELER TANITIM VE KARİYER FUARINA KATILDI

Artvin Çoruh Üniversitesi Rize’nin Fındıklı ilçesinde Şehit Cavit Köroğlu Anadolu Lisesi tarafından düzenlenen Geleneksel Üniversite Tanıtım ve Kariyer Fuarına katıldı.

EĞİTİM 25.05.2023 10:59:33 32 0
AÇÜ RİZE’DE ÜNİVERSİTELER TANITIM VE KARİYER FUARINA KATILDI

Hayati Akbaş

FINDIKLI-Artvin Çoruh Üniversitesi Rize’nin Fındıklı ilçesinde Şehit Cavit Köroğlu Anadolu Lisesi tarafından düzenlenen Geleneksel Üniversite Tanıtım ve Kariyer Fuarına katıldı.

AÇÜ Kariyer Merkezinden Öğr. Gör. Kaan Taşçı danışmanlığında Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu öğrencilerinin katıldığı fuarda AÇÜ hakkında bilgilendirmeler yapıldı. Programda aynı zamanda AÇÜ Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu tarafından yürütülen eğitim hizmetleri ve spor etkinlikleri hakkında bilgiler aktarıldı.

Fındıklı İlçe Milli Eğitim Müdürü Bülent Ergen’in de katılım sağladığı etkinlikte öğrenciler, genç nesillere örnek olabilmek adına Üniversitemiz ile ilgili imkânları birebir sunma fırsatı yakaladılar. Bölge üniversiteleri başta olmak üzere ülkemizin birçok bölgesinden üniversitelerin yer aldığı fuara üniversite tercih dönemindeki öğrenciler yoğun ilgi gösterdi.


Anahtar Kelimeler:
1

Projenin ilk ayağı Rize Pazar’da başladı.

2

İSTANBUL’DA DÜZENLENEN YÖRESEL ÜRÜNLER FUARI SONA ERDİ.

3

BATUM’DA SINIR TEMSİLCİLERİ TOPLANTISI YAPILDI

4

Z kuşağını anlamanın önemi!

5

Tarım Fuarındaki Yerini Aldı