10 NUMARA TRANSFER

Spor Toto Bölgesel Amatör Liginde mücadele edecek olan Artvin Çoruhspor kulübü Futbol takımına Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Futbol Federasyonu süper lig Oyuncusu Hicabı Demir’i Transfer etti

SPOR 23.03.2021 10:23:01 101 0
10 NUMARA TRANSFER

Hayati Akbaş

ARTVİN- Spor Toto Bölgesel Amatör Liginde mücadele edecek olan Artvin Çoruhspor kulübü Futbol takımına Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Futbol Federasyonu süper lig Oyuncusu Hicabı Demir’i Transfer etti.

Artvin Çoruhspor kulübü başkanı Murat Yılmaz yaptığı açıklamalarda “ Artvin Çoruhspor kulübü olarak 17 Nisan da başlayacak olan spor toto Bölgesel Amatör Ligine hazırlıklarımız aralıksız devam ediyor. Teknik Direktör Ogün Kutlu hocamızın öncülüğünde takımımızın Antremanları devam ederken hocamızın Raporu doğrultusunda eksik olan bölgelerimize de yönetim kurulu olarak transferlerimiz devam edecektir.

Artvin Çoruh spor kulübü olarak teknik ekibin Raporu doğrultusunda eksik olan Forvet Arkası ( 10 Numara ) Mevkiine Kuzey Kıbrıs Türk cumhuriyeti Futbol Federasyonunda geçen sezon top oynayan Hicabi Demir kardeşimizi transfer ettik. Bu transferin gerçekleşmesinde ve sporcu peşinatı gibi masraflarını üstlenen Başka Artvin yok diyen Hopalı iş insanı Nedim Koyuncu Beyefendiye Artvin Çoruhspor camiası olarak Teşekkür ederiz.

Türkiye Futbol federasyonu tarafından 17 Nisanda başlaması planlanan bölgesel Amatör Ligi ile ilgili henüz belirlen lig programı ve statü açıklanmadı. Federasyon tarafından önümüzdeki günlerde fikstür açıklanacak ve rakiplerimiz de belirlenmiş olacak, önümüzdeki süreçte 5 hazırlık müsabakası yapmayı planlıyoruz ve 17 Nisan da eksiksiz, Artvin iline yakışır bir şekilde mücadele edecek olan Futbol takımımız sezonu da Allah’ın izniyle şampiyon tamamlayarak Artvin Merkez halkının özlemi olan Profesyonel Lige çıkma başarısını gösterecektir.

Artvin Çoruhspor kulübü başkanı olarak Hicabi Demir gibi deneyimli uzun yıllar profesyonel liglerde mücadele eden kardeşimizi takımıza kazandıran Koyuncular Petrol Firmasının Sahibi Nedim Koyuncu beyefendiye bir kez daha teşekkür ediyorum. İşlerinde başarılar diliyorum. Hedef 3. Lig.️ Her şey hayal etmekle başlar.”


Anahtar Kelimeler:
1

ÇAYMER sezonu açtı, kendi yaş çay fiyatını açıkladı

2

Macaristan’dan getirdiler, Rize’de denenmeye başlandı

3

Projenin ilk ayağı Rize Pazar’da başladı.

4

İSTANBUL’DA DÜZENLENEN YÖRESEL ÜRÜNLER FUARI SONA ERDİ.

5

BATUM’DA SINIR TEMSİLCİLERİ TOPLANTISI YAPILDI