Yetkilisi Doğal-gaz hakkında bilgilendirme yaptı

Yetkilisi Doğalgaz hakkında bilgilendirme yaptı

Yetkilisi Doğal-gaz hakkında bilgilendirme yaptı

PAZAR-Pazar İlçesinde ilçe genelinde ve programlar dâhilinde mahallelerde döşemesi yapılan Doğal Gaz boruların, çalışmalarına bir süre önce verilen aradan sonra, Pazar-Ardeşen köprüsünde siparişi verilen ve daha sonra da temin edilerek gelen çelik boruların döşeme işlemlerine başlandı.

PAZARLI FİRMA ARALIKSIZ ÇALIŞMALARA DEVAM EDİYOR

Rize genelinde Doğal-Gaz döşeme ihalesini alan Pazar’da faaliyet gösteren Irmak Yapı İnşaat LTD Şirketi sahibi Nizamettin Kaboğlu, Rize genelinden program dâhilinde yapılan çalışmaların havalar güzel gittiğinde 12.ayın 15’inde tamamlanacağını söyledi.

Veysel Vardal İlkokulu’na kadar döşenecek olan çelik boruların dün itibarıyla geldiğine ve çalışmalara aralıksız devam edildiğine vurgu yapan Kaboğlu, “Pazar ilçesine öncelik veriyoruz. Havalar iyi gittiğinde Kasım ayı sonunda çalışması yapılan yerlere Doğal-Gaz vermek için çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın birçoğunun mevcut kalorifer tesislerini iptal edip, doğal gaz tesisatlarını döşediklerini biliyoruz. Mağdur duruma düşmemeleri için aralıksız çalışmalarımız sürüyor” diye konuştu.

KABOĞLU BİR DE MÜJDE VERDİ

Yetkili firma sahibi Kaboğlu, bir de müjde verdi. Gelecek mi? Gelmeyecek mi? Endişesi taşıyan bölge hakkında şu ifadelere yer verdi.

Mevcut güzergâhlarımıza CEYHUN Sitesine kadar olan hattı da devam ettirmek için AKSA yöneticileriyle yaptığımız görüşmeler olumlu geçti. Bu yörede ikamet eden vatandaşlarımıza da DOĞAL-GAZ vermek için çalışma alanımızı bu bölgeye kadar genişleteceğiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2022, 14:30
YORUM EKLE
YORUMLAR
Emanetçi
Emanetçi - 4 ay Önce

Ceyhun sitesine gitsin hamidiyede gitsin kirazlik mahallesi imamatip lisesi yönüne gelmesin orası ardesene bağlı

Ilhan bozacı
Ilhan bozacı - 4 ay Önce

Kirazlık yuvam apt.dogal gaza kavuşacak mi selamlar

Bir Düşünen
Bir Düşünen - 4 ay Önce

Çalışmalarınızda başarılar dilerim. En kısa zamanda tüm Pazar a doğalgaz bağlantısının gerçekleşeceğini ümit ederim. Sayın Kaboğlunun gayretli çılışmaları ile

Besim Arabacı
Besim Arabacı - 4 ay Önce

Kirazlık mahallesi seyri deniz evlerine gelecek mi?

SIRADAKİ HABER