RİZE VALİSİ BAYDAŞ’TAN, ÇAYKUR GENEL MÜDÜRÜ ALİM’E ZİYARET

Vali Baydaş, “Daha önce Güneysu Kaymakamlığı görevim nedeniyle ilimizin ve D. Karadeniz bölgemizin en önemli tarım ürünü çayımız hakkında, o yıllardan bu güne geniş bilgiye sahibimdir. ÇAYKUR, Doğu Karadeniz bölgesinde, Rize, Trabzon, Artvin, Giresun illerimizde onlarca işletmesiyle ve binlerce çalışanıyla ülkemizin ve bölgemizin ekonomik lokomotifidir. ”dedi.

RİZE VALİSİ BAYDAŞ’TAN, ÇAYKUR GENEL MÜDÜRÜ ALİM’E ZİYARET

Çaykur Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Ziya Alim ve Yardımcıları tarafından karşılanan Vali Baydaş, “Daha önce Güneysu Kaymakamlığı görevim nedeniyle ilimizin ve D. Karadeniz bölgemizin en önemli tarım ürünü çayımız hakkında, o yıllardan bu güne geniş bilgiye sahibimdir. ÇAYKUR, Doğu Karadeniz bölgesinde, Rize, Trabzon, Artvin, Giresun illerimizde onlarca işletmesiyle ve binlerce çalışanıyla ülkemizin ve bölgemizin ekonomik lokomotifidir. ”dedi.

HABER: BAYRAM ALİ KAVALCI

Çaykur Genel Müdürü ve YK Başkanı Yusuf Ziya Alim’e nezaket ziyaretinde brifing alan, Rize Valisi İhsan Selim Baydaş, “Ülkemizin stratejik ürünü ve çok önemli markası olan çayın ve Türk çay sektörünün güçlü ve öncü kuruluşu olarak Çaykur’a ve Genel Müdürü Alim’e çalışmalarında başarılar. ” diledi. Çaykur Genel Müdürü ve YK Başkanı Yusuf Ziya Alim; “ Teşekkülümüze yapmış olduğunuz bu nazik ziyaretinizden ve çayımızın, dünü, bugünü noktasındaki karşılıklı bilgi paylaşımından dolayı, şahsım, yönetimim, üreticilerimiz, çalışanlarımız adına teşekkür ediyorum. ”dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER