Pazar’da Akademisyenlere ve Protokole iftar yemeği

Rize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yusuf Yılmaz, Pazar'da Üniversite Derneği'nin iftar programına katıldı

Pazar’da Akademisyenlere ve Protokole iftar yemeği

PAZAR-Pazar İlçesi Eğitim, Üniversite Birimleri, Araştırma ve Geliştirme Derneği tarafından tertiplenen geleneksel iftar programına RTEÜ Rektörü Prof. Dr. Yusuf Yılmaz, Genel Sekreter Yardımcısı Said Yaşıyan ve Personel Daire Başkanı İrfan Serdar da iştirak etti.

Daha önceki İftar Programlarına katılan ve bu programa davet edilmeyen okul çalışanlarının katılmadığı İftar Programı, Pazar Kaymakamı Mustafa Akın, Belediye Başkanı Ahmet Basa, Pazar Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Akbulut, Pazar Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Adil Bakoğlu, Üniversite Derneği Başkanı Sadık Hür, öğretim görevlileri, dernek yöneticileri ve öğretim görevlilerinin katılımıyla Pazar Öğretmenevinde tertiplenen iftar programı samimi bir ortamda gerçekleşti.

Pazar İlçesi Eğitim, Üniversite Birimleri, Araştırma ve Geliştirme Derneği Başkanı Sadık Hür, her Ramazan ayında geleneksel olarak düzenlenen iftar programında, eğitim camiasının kaynaşmasını amaçladıklarını ifade ederek, katılımcılara teşekkür etti.

Rektör Prof. Dr. Yusuf Yılmaz da yaptığı konuşmada, Ramazan ayının birleştirici rolüne dikkat çekerek, “Ne kadar bir araya gelirsek, o kadar iyi ilişkiler geliştiririz. Katılımcılara teşekkür ediyorum” dedi.

Kaymakam Mustafa Akın da Rektör Yılmaz’dan Pazar’a, üniversiteye desteklerini beklediklerini ifade ederek, katılımından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER