Batumi Build 2022 Fuarı törenle açıldı.

5 ülkeden 70 firmanın katıldığı ‘11.Uluslararası Batum Yapı İnşaat Malzemeleri, Teknolojileri ve Gayrimenkul Batumi Build 2022 Fuarı törenle açıldı.

Batumi Build 2022 Fuarı törenle açıldı.

Hayati Akbaş

BATUM-5 ülkeden 70 firmanın katıldığı ‘11.Uluslararası Batum Yapı İnşaat Malzemeleri, Teknolojileri ve Gayrimenkul Batumi Build 2022 Fuarı törenle açıldı.

Hopa Ticaret ve Sanayi Odası üyeleriyle katıldığı fuarda stant açarak oda üyelerinin tanıtım materyallerini sergiledi. Oda üyeleri YMC Öz Yapı İnşaat ve Durmuşoğlu Mühendislik firmaları fuarda stant açarak ürünlerinin tanıtımını gerçekleştirdi.

Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, Hopa Kaymakamı Gürkan Üçüncü, Türkiye Cumhuriyeti Batum Başkonsolosu Rıza Kağan Yılmaz, Gürcistan Uluslararası Yabancı Yatırımcılar Derneği Başkanı Osman Çalışkan, Gürcistan'ın Trabzon Başkonsolosu Gela Japaridze, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Suat Hacısalihoğlu, Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Seçkin Kurt ve çeşitli ülke vatandaşları ziyaret etti.

Hopa TSO tarafından açılan stantları ziyaret eden misafirlerine coğrafi tescilli ürünler olan Hopa Hamsili Ekmeği ve Hopa Laz Böreği ikram edildi.

Hopa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Akyürek yaptığı açıklama organizasyona beklenen katılımın sağlandığını ifade ederek Türkiye ve Gürcistan arasındaki ilişkileri sağlam temellere dayandığını ifade etti. Geçmişten bugüne birlikteliği daha da geliştirmek için her türlü desteği vereceklerini dile getirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER