RTEÜ'den Liselere Ziyaret

RTEÜ Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Fatih İslamoğlu beraberinde Müdür Yardımcısı Doç. Dr. Kaan Karaoğlu ve Öğr. Gör. Esra Hacıfazlıoğlu ile Rize merkez ve ilçelerinde bulunan bazı liseleri ziyaret ederek üniversitemizin ve Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulumuzun tanıtımını gerçekleştirdi.

RTEÜ'den Liselere Ziyaret

Yapılan açıklamada:Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu bünyesinde bulunan programlar ile uyumlu olan bölümleri içeren mesleki ve teknik liseler tanıtım faaliyeti içerisinde yer aldı. Bu kapsamda, Rize Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Gülbahar Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Tevfik İleri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Hasan Kemal Yardımcı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Çayeli Ahmet Hamdi İshakoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Pazar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Pazar Atatürk Anadolu Lisesi ve Ardeşen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olmak üzere sekiz farklı lise ziyaret edildi."ifadeleri yer aldı

Ziyaret esnasında, üniversitemizin sahip olduğu akademik yapı, imkân ve olanaklar yanında Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulumuzun bölüm ve programları detaylı bir şekilde anlatıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER