“MİSAFİR KARDEŞİM BENİMLE OYNARMISIN?”

Artvin İl Millî Eğitim Müdürü Fahri Acar, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Erol Murtezaoğlu eşliğinde Artvin Millî Egemenlik Anaokulu tarafından depremzede çocukların aileleri ile birlikte misafir edildiği “Misafir Kardeşim Benimle Oynar Mısın?” adlı programa katıldı.

“MİSAFİR KARDEŞİM BENİMLE OYNARMISIN?”

Hayati Akbaş

ARTVİN-Artvin İl Millî Eğitim Müdürü Fahri Acar, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Erol Murtezaoğlu eşliğinde Artvin Millî Egemenlik Anaokulu tarafından depremzede çocukların aileleri ile birlikte misafir edildiği “Misafir Kardeşim Benimle Oynar Mısın?” adlı programa katıldı.

Depremzede çocuklar ve aileleri ile programda sohbet eden Acar, okul tarafından hazırlanan oyun etkinliklerine de katılarak çocuklara oyunlarda eşlik etti. Deprem felaketi nedeniyle ilimizde misafir edilen çocuklar için bu etkinliklerin önemine değinen Acar, bölgede hayat normale dönene kadar eğitim camiası olarak çocukları eğitim öğretim ve bugün gerçekleşen oyun etkinlikleriyle destekleyerek hem yaralarını sarmak hem de hiçbir konuda eksik kalmamaları için çabanın devam edeceğini belirtti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER