MİNİK YAZARLARDAN İMZA GÜNÜ

Borçka Cumhuriyet İlkokulu Sınıf Öğretmeni Gülümser Balcı tarafından yürütülen "Yazar Olacak Çocuk eTwinning Projesi" kapsamında öğrencilerin öykülerinden oluşan kitap düzenlenen imza gününde tanıtıldı

MİNİK YAZARLARDAN İMZA GÜNÜ

Turgut Topal

BORÇKA- Borçka Cumhuriyet İlkokulu Sınıf Öğretmeni Gülümser Balcı tarafından yürütülen "Yazar Olacak Çocuk eTwinning Projesi" kapsamında öğrencilerin öykülerinden oluşan kitap düzenlenen imza gününde tanıtıldı.

Türkiye’den 42, Romanya'dan 1, Polonya'dan 1 ortak ile yaklaşık iki yıldır yürütülen proje ile öğrencilerin yaratıcı yazma çalışmaları sonucunda derlenen öyküler kitap olarak basıldı. Düzenlenen imza gününde tanıtımı yapılan kitabı öğrenciler, gelen misafirlere imzalayarak verdiler.

İmza günü ve tanıtım etkinliği davetlilerin Gülümser Balcı'nın kuruculuğunu yaptığı Emine Geçin ve Muhammed Raşit Geçin' in "Matematik Dünyam" eTwinning Projesi ve Çağla Gökdemir'in "Eğlenceli Harfler" eTwinning projeleri sergisini gezmelerinin ardından eTwinning İl Koordinatörü Filiz Özden'in öğretmenlere plaketlerini takdim etmesi ile tamamlandı.

Etkinliğe Borçka Belediye Başkanı Ercan Orhan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bayram Bakır, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER