Hemşin'de Stres attılar

RTEÜ Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından, 2022-2023 Akademik Yılı’nın sona ermesi dolayısıyla “Yıl Sonu Veda Buluşması” etkinliği düzenlendi.

Hemşin'de Stres attılar

Gerçekleştirilen etkinlikle öğrencilere motivasyon sağlayarak eğitim ve sosyal hayatlarındaki performanslarını yükseltmek, birlik ve beraberlik duygularını arttırmanın yanında doğa ile bütünleşmelerine olanak sağlanan Yıl Sonu Veda Buluşması organizasyonunda ilk olarak Hemşin Akyamaç Şelalesi’ne yürüyüş düzenlendi.ifadelerinin yer aldığı açıklamada:

Parkur boyunca yeşilin her tonunu yakalama fırsatı bularak tanıklık ettikleri eşsiz güzelliklerin tadını çıkaran katılımcılar, daha sonra Hemşin merkezde kemençe ve tulum eşliğinde horon oynayarak, eğlenceli vakit geçirdiler.Etkinlikle ilgili duygularını dile getiren öğrenciler, muhteşem doğaya hayranlık duyduklarını, bu tür faaliyetlerin kendilerine motivasyon kaynağı olduğunu belirterek başta Rektörümüz olmak üzere organizasyonda emeği geçenlere teşekkür ettiler."denildi

Etkinliğe, Rektör Prof. Dr. Yusuf Yılmaz, Hemşin Belediye Başkanı Halim Kazım Bekar, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Nebi Gümüş, Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Mustafa Çakır ile 700’ün üzerinde öğrenci katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER