ETÜT MERKEZİ 4. BİLGİSAYAR KURSUNU TAMAMLANDI

Rize Belediyesi ve Rize Halk Eğitim Müdürlüğü’nün ortaklaşa olarak Tophane Etüt Eğitim Merkezi’nde düzenlemiş oldukları bilgisayar işletmenliği kursu sertifika töreni gerçekleştirildi.

ETÜT MERKEZİ 4. BİLGİSAYAR KURSUNU TAMAMLANDI

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Halk Eğitim Müdürü Osman Bahri Gülal, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü İdris Altuntaş,Rize Ziraat Odası Başkanı Nevzat Paliç, Tophane Mahallesi Muhtarı Abdurrahman Koçali, mahalle muhtarları ve kursiyerlerin katıldığı törende eğitimlerini tamamlayarak sertifika almaya hak kazanan kursiyerlere belgeleri takdim edildi.

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap törende yapmış olduğu konuşmada, “Valiliğimizle işbirliği içerisinde güzel çalışmalarımızı görmekteyiz. Hem halkımıza hem de öğrencilerimize yönelik kurslarımızı etüt merkezimizde devam edecektir. Bütün mahallelerimizin fiziki altyapı çalışmalarını iyileştirmenin gayreti içerisindeyiz. İnsan odaklı bir belediyecilik anlayışıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

Tophane mahallesi muhtarı Abdurahman Koçali ise konuşmasında, belediye ve diğer kurumlarla dayanışma içerisinde çalışmalarına devam ettiklerini, Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap’a teşekkürlerini sunduğunu belirtti.

Kursu başarıyla tamamlayan 12 Bayan Kursiyer, sertifikalarını Belediye Başkanı ve davetlilerin elinden aldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER