DORUK BORÇKA’DA OKULLARI ZİYARET ETTİ

Artvin Valisi Yılmaz Doruk beraberinde Vali Yardımcısı Onur Özaydın, İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar Borçka’da Atatürk İlkokulu, Atatürk Ortaokulu ve İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret ettiler.

DORUK BORÇKA’DA OKULLARI ZİYARET ETTİ

Hayati Akbaş

BORÇKA- Artvin Valisi Yılmaz Doruk beraberinde Vali Yardımcısı Onur Özaydın, İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar Borçka’da Atatürk İlkokulu, Atatürk Ortaokulu ve İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret ettiler.

Ziyaretlerinde, sınıfları da ziyaret ederek öğrenci ve öğretmenler ile bir araya gelen Artvin Valisi Yılmaz Doruk, yeni eğitim öğretim yılının yüz yüze başlamasının hayırlı olması temennilerinde bulunarak öğrenci ve öğretmenler ile bir süre sohbet etti.

8. Sınıf öğrencilerine yaptığı konuşmada Doruk, daha güzeli ve daha iyiyi yakalamak için değişim ve dönüşümün şart olduğunu, topluma faydalı olmaları için insanların eğitim aldığını ve alınan bu eğitim sonucunda hem ülkemiz hem de dünyamız için çalışarak faydalı işler yapılmasının önemine değindi. Ziyaretin devamında okulların diğer birimlerin, de gezerek incelemelerde bulunan Doruk, İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar ve eğitim yöneticilerinden bilgi aldı.

Borçka Kaymakamı Ali Osman Bulut ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Bayram Bakır Artvin Valisi Yılmaz Doruk'a ziyaretlerinde eşlik ettiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER