BÖLGE YARIŞMALARINDA DERECE ALAN ÖĞRENCİLERİ KABUL ETTİ

Artvin İl Millî Eğitim Müdürü Fahri Acar TÜBİTAK 2204-B 17. Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Bölge Yarışmalarına iki proje ile katılarak yarışmalarda birinci ve ikincilik dereceleri elde eden Artvin Bilim ve Sanat Merkezi öğrencilerini makamında kabul etti.

BÖLGE YARIŞMALARINDA DERECE ALAN ÖĞRENCİLERİ KABUL ETTİ

Hayati Akbaş

ARTVİN-Artvin İl Millî Eğitim Müdürü Fahri Acar Artvin İl Millî Eğitim Müdürü Fahri Acar İl Millî Eğitim Müdürü Fahri Acar, Artvin Bilim ve Sanat Merkezi Müdürü Mehmet Emin Kurt, Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Merve Elif Mutlu ve TÜBİTAK 2204-B 17. Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Bölge Yarışmalarına iki proje ile katılarak yarışmalarda birinci ve ikincilik dereceleri elde eden Artvin Bilim ve Sanat Merkezi öğrencilerini makamında kabul etti.

Bölge yarışmalarındaki başarılarından dolayı Artvin BİLSEM Müdürü Mehmet Emin Kurt, Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Merve Elif Mutlu ve öğrencileri tebrik eden Acar, birincilik derecesi elde ederek Ankara’da düzenlenecek final yarışmalarına katılmaya hak kazanan öğrencilerimize final yarışmalarında başarılar diledi.

Kabul, öğrencilere İl Müdürü tarafından hediyelerinin verilmesinin ardından sona erdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER