BİZİM ATÖLYE eTwinning PROJESİ SERGİ AÇILIŞI

Artvin İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar İl Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet Bürlükkara, eTwinning İl Koordinatörü Filiz Özden ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Bayram Bakır eşliğinde Borçka Atatürk İlkokulu'nda gerçekleştirilen "Bizim Atölye" eTwinning Projesi Sergisi açılışına katıldı.

BİZİM ATÖLYE eTwinning PROJESİ SERGİ AÇILIŞI

Hayati Akbaş

BORÇKA-Artvin İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar İl Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet Bürlükkara, eTwinning İl Koordinatörü Filiz Özden ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Bayram Bakır eşliğinde Borçka Atatürk İlkokulu'nda gerçekleştirilen "Bizim Atölye" eTwinning Projesi Sergisi açılışına katıldı.

Borçka Belediye Başkanı Ercan Orhan ve ilçe protokolünün de katıldığı serginin açılış programında konuşmaların yapılmasının ardından projede emeği geçen öğretmenlerimize belgeleri verildi. Kuruculuğunu Borçka Cumhuriyet İlkokulundan Sınıf Öğretmeni Gülümser BALCİ ile Atatürk İlkokulu Sınıf Öğretmeni Akın Erhan Balcı'nın yaptığı "Bizim Atölye eTwinning Projesi “ne Atatürk İlkokulu Sınıf Öğretmenlerinden Havva Köse Erakca ve Harun Erakca katılmıştır. Projede farklı atölye çalışmaları ile çocukların düşünme becerilerini, el becerilerini, resim becerileri ve ritim duygusunu geliştirmek amacıyla çeşitli etkinlikler yapıldı. Devamında misafirlerin sergiyi gezmeleri ile program sona erdi.

Artvin İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar, Borçka'da böyle güzel bir serginin açılışında olmaktan duyduğu memnuniyeti belirterek hedefimizin her alanda böyle güzel çalışmaların ortaya çıkmasını sağlamak, çocuklarımıza en iyi imkânları sunmak olduğunu ifade etti. İlimizde eTwinning projesinde güçlü bir ekibe sahip olduğumuzu belirten Acar, yaptıkları çalışmalardan dolayı öğretmenlerimize teşekkür etti.

Okul Müdürü Ahmet Tarhan Seyidoğlu, Şube Müdürü Hayrettin Kahya ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Bayram Bakır, İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar'a ziyaretlerinde eşlik ettiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER