ANAOKULUNDA DERSLER BAŞLADI

İl Millî Eğitim Müdürü Fahri Acar, okul ziyaretleri programı kapsamında bugün Artvin'in ilk ve tek Özel Eğitim Anaokulunu ziyaret ederek yürütülen yüz yüze eğitim faaliyetlerini yerinde inceledi.

ANAOKULUNDA DERSLER BAŞLADI

Hayati Akbaş

ARTVİN-İl Millî Eğitim Müdürü Fahri Acar, okul ziyaretleri programı kapsamında bugün Artvin'in ilk ve tek Özel Eğitim Anaokulunu ziyaret ederek yürütülen yüz yüze eğitim faaliyetlerini yerinde inceledi.

2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı başında açılan fakat Covid-19 salgını nedeniyle 15 Şubat 2021 tarihi itibariyle yüz yüze eğitime başlayan Artvin Özel Eğitim Anaokulu Merkez Ayhan Şahenk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi binasında bulunuyor.

Okul Müdürü Emine Dinç tarafından karşılanan İl Millî Eğitim Müdürü Fahri Acar okulun bahçesi, bölümleri, ortak kullanım alanları ve dersliklerde incelemelerde bulunarak başladığı ziyarette derslere konuk olarak öğretmen ve öğrencilerimizle bir süre sohbet etti.

Ziyaretleri sırasında İl Millî Eğitim Müdürü Fahri Acar'a Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri biriminden sorumlu İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Erol Murtezaoğlu ve Ayhan Şahenk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Yücel Şeker eşlik ettiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER