Pazar'da Sergi üzüntülerle açıldı.

Pazar Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünce Özel Karadaneniz Özürlü Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde açılan resim ve el beceri kursu üst üste yaşanan acı olaylar gölgesinde üzüntü ile açıldı

Pazar'da Sergi üzüntülerle açıldı.
Pazar'da Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünce Özel Karadeniz Özürlü Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde açılan resim ve el becerileri kursunun sergi ve belge töreni düzenlendi.

 Törene Pazar Kaymakamı Selçuk ASLAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Nimet BÜYÜK, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Celil ÇAKIROĞLU ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü İrfan ATAMAN katıldı.

 Öğrencilere başarı belgelerini Pazar Kaymakamı Selçuk ASLAN verdi. 

Belge töreninde hazırda bulunanlara hitap eden Kaymakam ASLAN; “Güne peş peşe aldığımız acı haberlerin ağırlığıyla başlıyoruz. Maalesef helikopter ve otobüs kazalarında 4 askerimiz 3 polisimiz şehit oldular. Şehitlerimize rahmet, yakınlarına ve milletimize başsağlığı diliyorum. Millet olmak acıyı ve kıvancı paylaşmakla olmaktadır. Acımız yanında hayat akmaya devam ediyor. Özürlü Bakım ve Rehabilitasyon merkezinde kalmakta olan özel kursiyerlerimize açılan kurs nedeniyle usta öğreticilerimize, Halk Eğitim Merkezi yöneticilerimize ve kuruma teşekkür ederken benzeri faaliyetlerin artarak devamını dilerim” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2014, 08:03
YORUM EKLE