Pazar'da "TAM KAPANMA" toplantısı gerçekleştirildi

Tam Kapanma Süreci Planlama ve Koordinasyon Toplantısı Gerçekleştirildi

Pazar'da "TAM KAPANMA" toplantısı gerçekleştirildi

PAZAR-Pazar Kaymakamı Ayhan Terzi’nin de katıldığı toplantıda 29 Nisan 2021 Perşembe günü saat 19.00'dan itibaren 17 Mayıs 2021 Pazartesi günü saat 05.00'e kadar sürecek olan tam kapanma döneminde ülke genelinde alınacak tedbirler, uygulama yöntemleri ve sürecin nasıl işleyeceği değerlendirildi.

Kaymakam Ayhan TERZİ başkanlığında Tam Kapanma Süreci kapsamında Vefa Koordinasyon Ekibi Kaymakamlık toplantı salonunda İlçe daire amirleri ve STK ların da katılımıyla düzenlendi.

Toplantıya Belediye Başkanı Ahmet BASA, İlçe Emniyet Müdürü Mesut DEMİRDAŞ, İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Abdulvahap KINIŞ, İlçe Yazı İşleri Müdürü İlker KABOĞLU, İlçe Milli Eğitim Müdürü Nimet BÜYÜK, İlçe Tarım Müdür V. Engin BALTA, İlçe Müftüsü Şükür KÜÇÜK, İlçe Gençlik Spor Müdürü Halil KAYA, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdür V. Nadide ÖZÇELİK, İlçe Nüfus Müdürü Ali SALİH, Şoförler Odası Başkanı Osman YÜKSEL, Ticaret Odası Başkanı Neşet ÇAKIR, Zıraat Odası Başkanı Nurettin İNCE, Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Ekrem KILIÇ, Minibüsçüler Kooperatifi Başkanı İbrahim BENGLİ, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Turgut SAĞBAŞ katıldı.

Gerçekleşen toplantıda 29 Nisan 2021 Perşembe günü saat 19.00'dan itibaren başlayıp 17 Mayıs 2021 Pazartesi günü saat 05.00'e kadar sürecek olan tam kapanma döneminde ilçemiz genelinde alınacak tedbirler, uygulama yöntemleri ve sürecin nasıl işleyeceği değerlendirildi.

YORUM EKLE