MİLLETVEKİLİ VE BAŞKANLARDAN ÇAYKUR ÇAY SATIŞ MAĞAZASINA TEBRİK ZİYARETİ

MİLLETVEKİLİ VE BAŞKANLARDAN ÇAYKUR ÇAY SATIŞ MAĞAZASINA TEBRİK ZİYARETİ

MİLLETVEKİLİ VE BAŞKANLARDAN ÇAYKUR ÇAY SATIŞ MAĞAZASINA TEBRİK ZİYARETİ

HABER: BAYRAM ALİ KAVALCI

RİZE-Ak Parti Rize Milletvekili Muhammed AVCI, beraberinde Rize Belediye Başkanı Rahmi METİN ve Ak Parti Rize İl Başkanı İshak ALİM ’la, 50 gün önce hizmete giren ve büyük beğeni toplayan yeni Çaykur Çay Satış ve Tadım mağazasını, Çaykur Genel Müdür Vekili Yusuf Ziya ALİM’le birlikte gezdiler.
Rize Milletvekili Muhammed Avcı, berberindeki başkanlarla birlikte, Çaykur Genel Müdürlüğü girişinde, Rize mimarisine uygun hizmete giren yeni konsept Çay Satış Mağazasının, bilhassa yaz mevsiminde Rize’yi ziyarete gelen binlerce yerli ve yabancı turistlere, onlarca çay çeşitliyle dünyanın en iyi ve en sağlıklı çayını üreten Çaykur’un, bu yeni Çay satış mağazasının kamuoyu tarafından çok beğenilmiş olmasından mutluluk duyduklarını dile getirdi.

Rize Milletvekili Muhammed Avcı, Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin ve Rize Ak Parti İl Başkanı İshak Alim’ın, Çaykur’un yeni konsep Çay Satış ve tadım mağazasını ziyaretlerinde, satışı yapılan çay çeşitleriyle birlikte, Çaykur ürün gamına elekaltı ismiyle üretilen ve tüketiciler tarafından büyük beğeni toplayan yeni çay çeşitleriyle ilgili bilgiler veren, Çaykur Genel Müdürü Yusuf Ziya ALİM, “Rize’ye gelen yerli ve yabancı turistlere Çaykur ürünlerinin tanıtımı ve satışı büyük önem arz etmektedir. Buradan yola çıkarak kısa zamanda bu mağazayı şehrimize gelen misafirlerimizin, tüketici ve üreticilerimizin hizmetine açmış olduk. Mağazamız yoğun ilgi gördü. Hedefimiz, Türkiye’nin tüm illerinde bu konsepte, Çaykur Çay Satış ve tadım mağazasını hizmete açmaktır. Bu mağazamızı hizmete girdikten sonra, Türkiye’nin genelinden yüzlerce kişi Çaykur’a telefonla ve yazılı müracaatta bulunarak, bu satış mağazamızın aynısını şehirlerinde hizmete açma talebinde bulunuyorlar. Çaykur’a yapılan bu gibi taleplerin, sizlerin de bu nazik ziyaretinizde ifade ettiğiniz gibi marka gücümüzün ne denli önemli olduğunu göstermektedir. ”diyerek bu ziyaretten şahsi ve teşekkülü olarak duymuş olduğu memnuniyeti dile getirdi.

Ak Parti Rize Milletvekili Muhammed Avcı ve beraberindeki başkanlar; Çaykur Genel Müdür Vekili Yusuf Ziya Alim’i, Çaykur’un tüm faaliyetlerinde göstermiş olduğu gayretli çalışmalarının yanında 50 gün önce hizmete açılan, yeni Çaykur çay satış ve tadım mağazasının bulunduğu nokta acısından ve Rize’ye gelen misafirlerin, tüketicilerin, üreticilerin oldukça rahat bir ortamda çay ihtiyaçlarını satın alması başarısını hayata geçirmesinden dolayı tebrik ettiler. Rize’ye ve Çaykur’a oldukça yakışan bu mağazanın Türkiye’nin tüm illerinde kurulması gerektiğini ifade ettiler.

Milletvekili ve Başkanların Çaykur çay satış ve tadım mağazası ziyaretine, Çaykur İdari ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Erdinç Hatinoğlu’da eşlik etti. Çaykur Genel Müdürlüğü binası arkasında yer alan, Çay Satış reyonunun hantal işleyişi ve arzu edilen çay satış rakamlarının elde edilememesi nedeniyle, Çaykur Genel Müdür Vekili Yusuf Ziya Alim tarafından, Çaykur’un önünde karayolu kenarında hayata geçirilen yeni Çay Satış mağazasının 50 gün önce hizmete girmesine rağmen eski çay satış reyonunun 1 yılda yaptığı satış cirosuna 50 günde yakaladığı tespit edildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER