KIZILAY TRABZON BÖLGE'DEN BAŞKAN KASAP'A ZİYARET

Kızılay Trabzon Bölge Müdürü Dr. Dila Baran ve Rize Kan Bağışı Merkezi Müdürü Dr. Ali Öner, Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap’a ziyaret ettiler.

KIZILAY TRABZON BÖLGE'DEN BAŞKAN KASAP'A ZİYARET
Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap'ı makamında ziyaret eden, Kızılay Trabzon Bölge Müdürü Dr. Dila Baran, "Rize ilimizdeki kan bağışı noktasında, Rize Belediye Başkanı olarak ilinizde ve bölgemizde başta kan bağışı ve kan bağışı araçlarımız ve bu araçlarda görev yapan personelimize sağlamış olduğunuz çalışma ortamlarının oluşması noktasındaki çok önemli katkılarınızdan dolayı Kızılay Trabzon Bölge Müdürlüğü olarak teşekkür ediyoruz. Kan bağışında başarıları kayda geçmiş olan Rize'mizde kan bağışı verimliliğinin artırılması için karşılıklı yapmış olduğumuz istişarelerin inşallah hep birlikte neticelerini elde etmiş olacağız. Gerek Rize'de hizmete giren yeni onkoloji hastanesi, gerekse il ve ilçelerde hizmet veren çok sayıda yeni sağlık birimleri, yeni hastaneler nedeniyle her gecen gün artan kan talepleri noktasında bir sıkıntı yaşamak için çok daha verimli çalışmalar meydana getirmek için karşılıklı görüş alış verişinde bulunduk. Sayın başkanın Kızılay'a karşı duyarlılığı taktire şayandır."dedi.


            Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, "Kızılay Trabzon Bölge Müdürü Dr. Baran hanımefendiyi ve diğer bir doktor hemşerimiz Rize Kan Bağış Merkezi Müdürü Dr. Öner'ı  öncelikle bölgemiz illerindeki başarılı çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum. Gerek Belediyemiz ve gerekser kişi olarak Kızılay'a olan hayranlığım ve duyarlılığım nedeniyle 24 saat ilimizde Kızılayımıza hizmet vermek, bizim için en hayatı ve en gurur verici bir hizmettir. Ziyaretlerinden ve birlikte çalışmaktan mutluluk duyduğum bu ziyaretlerine teşekkür ediyorum." dedi.

 HABER: BAYRAM ALİ KAVALCI 

Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2014, 09:27
YORUM EKLE