Güney Pazar'da veda ziyareti yaptı

İç İşleri Bakanlığının 3 Eylül 2014 Tarihli ve 29108 Sayılı Resmi Gazetede yayımlanan atama kararlarına istinaden Sinop Boyabat İlçesi Kaymakamlığına atanan Ümit Hüseyin Güney Pazar Belediye Başkanı Dr.Ahmet Basa'yı makamında ziyaret etti.

Güney Pazar'da veda ziyareti yaptı
 Pazar Kaymakamlığından Rize İl Özel İdaresi Genel Sekreterliğine atanan ve aynı zamanda Vali Yardımcılığı görevlerinde bulunduktan sonra Sinop'un Boyabat ilçesine Kaymakam olarak atanan Ümit Hüseyin Güney veda ziyaretleri kapsamında bugün Pazar ilçesine gelerek Pazar Belediye Başkanı Dr.Ahmet Basa'yı  makamında ziyaret etti.


Ziyarette Pazar Kaymakamı Selçuk Aslan,Pazar İl Genel Meclisi Üyesi Rasim Çorbacı'da hazır bulundu.
Güney" Gerek Pazar Kaymaklığım esnasında,gerekse İl Genel Sekreterliği görevimde Pazar İlçesi ile uyum içinde görev yaptım.Pazar Belediyesi ile birçok yatırımı ortaklaşa gerçekleştirdik.Görevim süresince şahsıma karşı göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyorum"dedi.
Başkan Basa" Bize Pazar Kaymakalığınız ve Vali Yardımcılığı ile İl Genel Meclisi Sekreterliği görevlerinizde İlçe olarak çok büyük katkılarınız oldu.Şahsım ve ilçe halkım adına teşekkür ediyorum"dedi.


Başkan Basa,ziyarette bulunan Vali Yardımcısı İl Genel Sekreteri Ümit Hüseyin Güney'e Pazar İlçesine ve bölgemize yapmış olduğu hizmetlerine karşılık plaket hediye etti.  Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2014, 07:15
YORUM EKLE