Başkan Basa ve STK’lardan RTEÜ’ye bir dizi ziyaret

Pazar Belediye Başkanı Dr. Ahmet Basa ve ilçede faaliyet gösteren STK başkanları Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman’ı makamında ziyaret ederek İlçedeki Ziraat Fakültesi ve Meslek Yüksekokulu ile ilgili istişarelerde bulundular.

Başkan Basa ve STK’lardan RTEÜ’ye bir dizi ziyaret

PAZAR-Pazar Belediye Başkanı Dr. Ahmet Basa ve ilçede faaliyet gösteren STK başkanları Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman’ı makamında ziyaret ederek İlçedeki Ziraat Fakültesi ve Meslek Yüksekokulu ile ilgili istişarelerde bulundular.

Pazar Belediye Başkanı Dr. Ahmet Basa ve STK başkanları, Rektör Karaman ile görüştükten sonra Üniversite sekreteri Adnan Er’i ziyaret ettiler.

Heyet ardından bir süre önce RTEÜ’ye sekreter yardımcısı olarak atanan Sait Yaşıyan’ı da makamında ziyaret ederek kendisine hayırlı olsun dediler.

Pazar heyeti ile Fakülte sorunlarının görüşüldüğü ziyarette kendilerine yakın ilgi ve alaka gösteren başta Rektör Prof.Dr. Hüseyin Karaman’a, sekreter Er’e ve yardımcısı Yaşıyan’a teşekkür ettiler.

YORUM EKLE