2014-2015 Eğitim ve Öğretim yılı Pazar'da resmen başladı

2014-2015 Öğretim yılı Pazar ilçesinde törenlerle başladı.

2014-2015 Eğitim ve Öğretim yılı Pazar'da resmen başladı
PAZAR-2014-2015 öğretim yılı ilköğretim haftası sebebiyle Pazar İlçesinde ki etkinlikler Atatürk anıtına İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün çelenk sunma töreni ile başladı.

Ardından A.Mesut YILMAZ İlkokuluna düzenlenen kutlama programına Pazar Kaymakamı Selçuk ASLAN, Belediye Başkan Ahmet BASA, İlçe Emniyet Müdürü Güngör KAPTAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü ve Şube Müdürleri, okul müdürleri, öğretmenler, veliler ve öğrencilerin katıldığı tören saygı duruşu ve İstiklal Marşı, açılış konuşması ve öğrencilerin günün anlam ve önemini belirten konuşma ve şiirlerin okunması ile devam eden program 4. Sınıfların yeni başlayan öğrencilere çiçek takdimi ile son buldu. 

Tören sonrası kurulan horon halkasına Pazar Kaymakamı Selçuk Aslan'da katılarak öğrenci ve velilerle horon oynadı. Ardından Pazar Kaymakamlığının desteği ile okul aile birliği ve öğretmenlerimizin emekleri ile okula kazandırılan Rize'nin ilk Z kütüphanesinin öğrencilerin hizmete sunulmasının kurdelası öğretmen Semahat KURT tarafından kesildi.


 Okul’ un kütüphanesi için talep edilen 2 adet bilgisayarı Kaymakam Selçuk ASLAN ve Belediye Başkanı Ahmet Basa'nın bağış yapacağı sözü verildi. 

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2014, 02:25
YORUM EKLE
YORUMLAR
osman
osman - 7 yıl Önce

hayırlı olsun yeni öğretim yılı.