CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, YUSUFELİ’NE GELİYOR

Helikopter ile Yusufeli ilçesine gelecek olan Erdoğan’ın Yusufelililerle de buluşabileceği ve Yusufeli ilçesinde de Yusufeli Barajı ve HES inşaatı ile Yusufeli’nin yeniden yerleşim yeri inşaatına ilişkinde yetkililerden bilgi alması bekleniyor

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, YUSUFELİ’NE GELİYOR

Hayati Akbaş

ARTVİN-Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 24 Ağustos 2019 Cumartesi günü Yusufeli ilçesine geliyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Yusufeli ilçesinde halkla buluşması ve Yusufeli Barajı ve HES İnşaatını havadan ve karadan incelemesi bekleniyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bir kez daha Artvin’in Yusufeli ilçesine geliyor. Tatilini geçirmek üzere Rize’ye gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın buradan helikopter ile 24 Ağustos 2019 Cumartesi günü Yusufeli ilçesine geçmesi bekleniyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 24 Ağustos 2019 Cumartesi günü saat 11.30 civarlarında Yusufeli ilçesinde olması bekleniyor. Helikopter ile Yusufeli ilçesine gelecek olan Erdoğan’ın Yusufelililerle de buluşabileceği ve Yusufeli ilçesinde de Yusufeli Barajı ve HES inşaatı ile Yusufeli’nin yeniden yerleşim yeri inşaatına ilişkinde yetkililerden bilgi alması bekleniyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Yusufeli’ne gelecek olması dolayısıyla Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli’nin de Yusufeli ilçesine gelmesi ve DSİ Genel Müdürlüğü yetkililerinin de Yusufeli ilçesinde hazır olacakları öğrenildi.

AK Parti İl Başkanlığı’ndan Davet

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Yusufeli ilçesine gelecek olması dolayısıyla AK Parti Artvin İl Başkanlığı’ndan da bir açıklama ve davet yayımlandı. Yapılan açıklamada,” Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan cumartesi günü saat 11.30 da Yusufeli ilçemizde siz kıymetli hemşerimizle buluşacaktır. Bütün Hemşerilerimizi Yusufeli ilçemize davet ediyoruz. il merkezimiz de Bibak Kavşağından saat 10.00'da ücretsiz araçlar kalkacaktır” ifadelerine yer verildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ilimize ve Yusufeli ilçemize gerçekleştireceği ziyaret nedeniyle geniş çaplı karşılama hazırlıkları gerçekleştiriliyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER