BİR BATTANİYE BİZ KÜÇÜKLERDEN BİR MASAL DA SİZ BÜYÜKLERDEN

Ardanuç Anaokulu Müdürü Eğlem Güven ve Merkez Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu Öğretmeni Nagihan Doğan "Bir Battaniye Biz Küçüklerden Bir Masal da Siz Büyüklerden" isimli E-Twinning projelerini İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar'a sunmak ve desteklerini almak için ziyarette bulundular.

BİR BATTANİYE BİZ KÜÇÜKLERDEN BİR MASAL DA SİZ BÜYÜKLERDEN

Hayati Akbaş

ARTVİN-Ardanuç Anaokulu Müdürü Eğlem Güven ve Merkez Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu Öğretmeni Nagihan Doğan "Bir Battaniye Biz Küçüklerden Bir Masal da Siz Büyüklerden" isimli E-Twinning projelerini İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar'a sunmak ve desteklerini almak için ziyarette bulundular.

Proje ile salgın döneminde yaşlı bakım evlerinde ve yakın çevrede yaşayan büyüklerimizin kendilerini yalnız hissetmemeleri, öğrencilerin büyüklerine karşı olan sevgi ve saygılarını korumak, büyüklerin de çocuklara olan sevgileriniz masallar aracılığı ile aktarmaları amaçlanıyor. Proje kapsamında örülen battaniyeler değerli büyüklerimize hediye edilecek. Projeye destek olmak isteyenler battaniye örerek veya satın alarak katkı sağlayabilecek.

Ziyarette konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar "Eğitim yöneticileri olarak bu tarz sosyal sorumluluk projelerin yapılmasını önemsiyor, yaygınlaşmalarını istiyoruz. Proje çalışmalarından dolayı öğretmenlerimize teşekkür ederim" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER