Bu haber kez okundu.

MHP Pazar Belediye Başkan Adayı Gülşah Bilaloğlu açıklamalarda bulundu

Ali Akyıldız

2019 Yerel Seçimlerde Rize’nin Pazar İlçesinde Milliyetçi Hareket Partisinden Belediye Başkanı adayı olan Gülşah Bilaloğlu “ Pazar’a bayan eli değecek ve çok şey değişecek” dedi.

Geçmiş dönem ülkü ocakları Pazar ilçe başkanlığında asena birim başkanlığı görevini yapan Gülşah Bilaloğlu yaptığı açıklamalarda “İl ve İlçe yönetim kurulunda benim aday olmam konusunda yaptığımız istişare sonucu aday oldum. Beni bu göreve layık gördükleri içinde son derece memnun oldum. İnşallah ilçemde bazı şeyleri değiştirmekte bize nasip olur” dedi.

Bilaloğlu “ Rize’nin Pazar ilçesi en eski ilçelerden biridir. Bizde burada görev almaktan mutluyuz. İlçe olarak bazı eksikliklerimiz var. Hem sosyal, hem ekonomik, hem gençlerimiz ve yaşlılarımız için var olan sorunlara el atacağız. Biz bu eksiklikleri tespit ettik. Ben ve ekibim yoğun bir çalışma içindeyiz. Projeler yapıyoruz. İleride açıklayacağız. Kadın olmanın avantajı var. Birçok kadından daha fazla destek almış oluyorsunuz. Çünkü onlar hemcinslerini bir yerlerde görmekten mutlu oluyorlar. Dezavantaj olarak baktığımızda bunu başarabilir mi? Erkek olsa daha da mı sözü geçer? Gibi düşünen bir kesim hala var. Ben öyle düşünmüyorum. Kadınların büyük çoğunluğu da böyle düşünmüyordur. O yüzden ben kadın olarak dezavantaj değil, avantajını yaşayacağımı düşünüyorum” dedi.

GÜLŞAH BİLALOĞLU KİMDİR?

Aslen Pazar'ın Subaşı Köyü'nden olup 7 Temmuz 1989 Çayeli doğumludur. İyi derecede İngilizce bilmektedir. Uzman biyolog olan Bilaloğlu, klinik araştırma saha görevlisi olarak görev yapmaktadır. Rize Pazar'da bulunduğu dönemde Pazar Ülkü Ocakları Asena Birim Başkanlığında bulunan Bilaloğlu, İlhan Bilaloğlu ile evlidir.

EĞİTİM DURUMU

2015-2016: Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi Formasyon Programı.

2012 – 2015:Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Biyoloji Anabilim Dalı (Zooloji) Yüksek Lisans

2013-2014: University of Wroclaw Wroclaw-POLAND (Erasmus Programe)

2008 - 2012: 19 Mayıs Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Lisans

İŞ DENEYİMİ

02.11.2016 – Devam Ediyor Atlas CRO – Klinik Araştırma Saha Görevlisi

23.09.2015 Çayeli Vakıfbank Anadolu Lisesi Biyoloji Öğretmeni (Ücretli)

09.02.2015 Pazar Anadolu İmam Hatip Lisesi Biyoloji Öğretmenliği ( Ücretli)

15.09.2014 İyidere Çiftlik Orta Okulu Fen ve Teknoloji Öğretmenliği (Ücretli)

15.05.2014 İyidere Denizgören Köyü İlk Okulu Sınıf Öğretmenliği (Ücretli)

KATILIM YAPILAN ULUSLAR ARASI KONGRELER

Karaca B., Ergül Kalaycı T., Köseoğlu G., Özdemir N. Acute Toxicity of Ammonium Sulfate Fertilizer to Rana Macrocnemis Tadpoles. FABA 2014; International Symposium on Fisheries and Aquatic Sciences, September 25-27, 2014.

KATILIM YAPILAN ULUSAL KONGRELER

Karaca B., Ergül Kalaycı T., Kalkan Y., Esmer E., Köseoğlu G., Özdemir N. Amonyum Sülfat Gübresinin Rana macrocnemis Larvaları Üzerindeki Histopatolojik Etkileri. 22.Ulusal Biyoloji Kongresi, 23-27 Haziran 2014, Eskişehir.

Köseoğlu G., Ergül Kalaycı T., Karaca B., Özdemir N. Amonyum Sülfat Tarım Gübresinin Bufo bufo ( Kara Kurbağası ) Larvaları Üzerindeki Akut Toksikolojik Etkileri. Ekoloji Sempozyumu, Sinop, 06-09 Mayıs 2015.

TEZ: Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Biyoloji Anabilim Dalı Yüksek Lisans tezi: Amonyum Sülfat’ın Siğilli Kurbağa (bufo bufo) Larvalarının Gelişimi Üzerindeki Akut Toksikolojik, Morfolojik ve Histopatolojik Etkileri.

SERTİFİKALAR ve ALINAN EĞİTİMLER:

İyi klinik uygulamaları (İKU) ve klinik araştırma:

Brookwood International Academy, Certificate in Essential GCP 02 April 2018

InForm 6.0 training for CRCs and Inv. Data Entry and Approve_v2 – 29.03.2018

IWRS - for Site Users Config 3.1 and higher v2 – 29.03.2018

Atlas CRO – 11.11.2016

Merck – 24.11.2016

Novo Nordisk- 02.04.2018

SAHA GÖREVLİSİ OLARAK KATILINAN KLİNİK ARAŞTIRMALAR:

Tip 2 Diabetes Mellitus Hastalarında İnsülin Glarjin (LANTUS®) Başlangıcı ve Titrasyonu Sırasında Sitagliptinin Kesilmesine Kıyasla Sitagliptine Devam Edilmesinin Etkililiğini ve Güvenliliğini Araştırmaya Yönelik Faz III, Çok Merkezli, Randomize, Çift Kör, Plasebo Kontrollü Klinik Çalışma (16.11.2016 – 30.04.2018)

Tip 2 diyabetli gönüllülerde klinik değerlendirme doğrultusunda esnek doz ayarlaması yapılan oral semaglutid'in sitagliptin’e kıyasla etkililik ve güvenliliğinin incelendiği çalışma (02.04.2018 – Devam )

Tip 2 diyabetli hastalarda insülin degludec/ liraglutid (IDegLira) ile insülin glarjin tedavisinin uzun dönem glisemik kontrolünün karşılaştırıldığı 104 haftalık çalışma ( 02.04.2018 – Devam )

Anahtar Kelimeler:
PAZAR MHP ADAY BİLALOĞLU
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Pazarlı 6 ay önce

Kesin kaybedecek zaten sembolik bir aday onlarda biliyor kazanamıyacaklarını bu yüzden tecrübesiz bir bayanı aday gösterdiler.....

Avatar
Huseyin 6 ay önce

Sayın pazarlı arkadaşımız eğer vaktiniz var ise sizi çayımızı içmeye bekliyoruz

Avatar
Çok vatandaş 6 ay önce

Kesin kazanacaksın sonuna kadar arkandayız pazar pazar olalı böyle başkan ilk görecek yolun açık olsun kazanacaksın pazar seninle gurur duyuyor

Avatar
Pazarliya 6 ay önce

Pazarlı, isimsiz, cv sı korkuttu galiba, ;) varmi o kadar sertifikan, diploman,

Avatar
Abdullah 6 ay önce

Siz öyle bilin. Seçime girecek ve kazanacak. Yalandan kulis yapmayın. Saygılar.

Avatar
Abdullah 6 ay önce

Siz öyle bilin. Seçime girecek ve kazanacak. Yalandan kulis yapmayın. Saygılar.

Avatar
Pazarlı 6 ay önce

Cevaben;arkadaş bana hitaben demiş galiba ama şunun farkında değılsın fakulteye ögretim görevlısı seçmıyoruz farkında mısın beledıye başkanı seçiyoruz önce bu olay farkında ol ondan sonra yazarsın....

Avatar
Sevdali 6 ay önce

Pazarda ıttıfak olsa dahi ak parti kazanamayacak, onun için ak partli secmenin alternatifi MHP li aday, bu nedenle ak partili aday çekilirse sasırmayın, hatta ankaraya gıtmıs il yönetimi ıttıfak ıcın, tersmpatlayacak, mhp li bayan adaya dikndurdupu için saygılar,