ÖNEMLİ BİR KONGREYE HAZIRLANIYOR

Uluslararası Covid-19 Sürecinde Eğitimde Yeni Normlar 2 Kongresinde Bildiri Kabulüne Başlandı

ÖNEMLİ BİR KONGREYE HAZIRLANIYOR

Hayati Akbaş

ARTVİN-Artvin İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Artvin Çoruh Üniversitesi iş birliği ile 21-22-23 Haziran 2021 tarihlerinde çevrim içi olarak düzenlenecek olan "Uluslararası Covid-19 Sürecinde Eğitimde Yeni Normlar 2" Kongresi bildiri kabulüne başlandı.

Bildirilerini sunmak isteyen katılımcılar uluslararası kongre için Artvin İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde özel olarak tasarlanan web sitesine (//artvincovidcongress.org) kayıt olup bildirilerini hazırlanan form üzerinden yükleyerek başvurusu yapabiliyorlar. Yapılan bildiri başvuruları bilim kurulu tarafından incelendikten sonra onaylanması durumunda eposta ile katılımcılara bilgi veriliyor.

21, 22, 23 Haziran 2021 tarihlerinde "Covid-19 Sürecinde Eğitime Bakış" ana teması ile düzenlenecek olan "Uluslararası Covid-19 Sürecinde Eğitimde Yeni Normlar 2" Kongresinde 9 yurt dışından, 7 yurt içinden toplam 16 davetli konuşmacı yer alacak.

Kongre ile tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını sürecinde değişen öncelikler, önem kazanan yeni olgular, eğitimden tarıma kadar hayatın her alanında insanlığı bekleyen değişim ve gelişim süreçlerinin, alanında uzman kişilerin paylaşımlarıyla eğitim ve bilim dünyasına sunulacak.

YORUM EKLE